Son Konu

Sevgiliden Ozur Dileme Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sevgiliden af dileme mesajları

Beni affetmen icin ne soylemem gerekiyor? Şaka mı gercek mi diye duşunme, sana hic yalan soylemedim Ben sensiz yaşayamam aşkım Her şey icin ozur dilerim Beni affet

Hayatta kimseden ozur dilemedim ama gururum aşkımdan ote değil Senden ozur diliyorum aşkım Lutfen beni affet

Hicbir şey icin, hicbir zaman gec değildir Ne senden ozur dilemem icin gec, ne de beni affetmen icin Ben senden ozur diliyorum Sen beni affedebilecek misin?

Gozlerinden okunuyor bana kırgın olduğun Ozur dilerim aşkım Lutfen daha fazla uzatmayalım Aşkımız bu engelleri aşacak gucte Beni affet birtanem

Senden ozur dilemek icin soyleyebileceğim daha anlamlı bir soz bilemiyorum : Seni Seviyorum

Dudaklarındaki tebessumu gormek kadar hicbir şey mutlu edemez beni Lutfen bu dargınlık bitsin Gulen yuzunu ve seni cok ozledim

Bugun cook gerginim, stresliyim Sesim surekli ağlamaklı kafam o bicim Ama sen beni tanır, bilirsin bana katlanırsın Farkındayım Bugun uzdum seni,Ama sen beni bilir susarsın aşkım

Bana surekli oyle hemen parlama, kızma derdin Ama bu kadar da kolay alınma Durma uzakta ole yaklaş ve sarıl bana Bana sarıldıgında hic bişe duşunme Sana cok ihtiyacım var Beni bırakma

Benim huzur buldugum mutlu oldugum yer seninle birlikte oldugum andır Ozur Dilerim aşkım

bir ruyaydın benim icin uyandığımda yoktun yanımda seni kaybettiğimi biliyorum ayrılmamızın uzerinden 22 ay gecmesine rağmen sana hala aynı aşkla bağlıyım ve seni asla unutmayacağım Lutfen affet beni

Guzel yuzunu soldurmaya neden olduysam lutfen beni affet (Sevgiliye ozur mesajları)

Hatalar yapılmasa affetmenin guzelliği olmazdı hayatta Cok uzgunum Lutfen beni affet

Sensiz hicbir şeyin tadı yok Tum duygulara anlam katan yanlızca senin sevgin Seni seviyorum Lutfen beni affet

Bir daha asla ama asla seni uzmeyeceğim Seni cok seviyorum anla Lutfen beni affet

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav Aşkımızın sınavı Bu sınavı kazanalım olmaz mı!

Seni incetmemin tek sebebi, seni her şeyden cok sevmem Seni sevmesem boyle bir hata yapmazdım Sevgimize affet beni hayatım

Bu mesaj yureğimin en derin koşesinden geliyor Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem Sensiz olamam

Üst Alt