Son Konu

Sevgililer Gunu ile İlgili Anlamlı Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgililer Gunu ile İlgili Sozler

Parlayan her gunun sabahında icimde gozlerini gorebilmek aşkı olmasa, inan hic bir şeye değmezdi yaşamak Sevgililer gunun kutlu olsun!

Herşeyim! Gonlume taht kurdun, gonlumun sultanı oldun, gece gokyuzunde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan guneşim oldun Sevgililer gunun kutlu olsun!

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim Seni hasretimi tuketircesine kucaklıyorum Nice mutlu yıllara

Mevsimleri bir gunde, tum yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gununu beraber gecirmek dileğiyle

Nasıl ki uzaktaki yıldızlar parlak gelirse insana, uzakta olduğun icin tutkunum sana! Hani en guzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun icin tutkunum sana

Sevgililer gununde belki yanında değilim ama dunde, bugunde, yarında yureğin kadar yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım!

imagessevgililergunuileilgilianlamlisozler5ad9179c41a7c

Yureğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin incitanem Sevgililer gunumuz kutlu olsun Daha nice yıllara

Doğan her gunun sabahında icimde gozlerini gorebilmek aşkı olmasa, inan hicbir şeye değmezdi yaşamak Sevgililer gunun kutlu olsun!

Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, guneşim sensin Bil ki seni cok ozlendim Sevgililer gunun kutlu olsun ozlemim!

Bugun her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni duşundum Sevgililer gunun kutlu olsun!

Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, aşkın icimde ve ruhun bedenimde olduğu surece seni sevmeye devam edeceğim Sevgililer gunun kutlu olsun!

imagessevgililergunuileilgilianlamlisozler5ad9179df293d

Bulutlara yukledim hasretimi, ruzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gozyaşlarımla kucuk melekler gonderdim seni opmeye! Sevgililer gunun kutlu olsun!

Hani en guzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun icin aşığımsana! Sevgililer Gunun kutlu olsun birtanem, seni cok seviyorum

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her caresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Birlikte varalım nice yıllara

imagessevgililergunuileilgilianlamlisozler5ad9179f65ae7

Üst Alt