Son Konu

Sevgiliye Ayrılık Mektubu

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Mektup Sevgiliye
Sevgiliye Ayrılık Mektubları
Ayrılık Mektubu Sevgiliye

Son konuşmalar Deli gibi aşıksınızdır ama suregelen kavgalar
İcinden nolur ayrılmayalım,beni bırakma diyerek cığlık cığlığa ağlamalar ama mesajlarında soguk sert tavırlarVe belli etmezsiniz o anlarda o lanet olası gurur yokmudur?cıkardığı sacmasapan sorunlarla sonunda alınan kararlar işte seni kahreden seni senden alan sonuc:ayrılık
Yalnızcaayrılıkkelimesini duyduğunda bile bianda kendini hissetmezsin hayattan kopacağını duşunursunİşte şimdi yalnızsın
hayatına kaıışan,seni duşunen,seni senden cok seven,değerli olduğunu hissettiren kişi cekilmiştir hayatındanOnun sıcaklığını onun guluşunu onun dokunuşunu kimsede bulamıcağını bilirsin bu gercek seni kat kat maffederOyle bir hal almışsındırki Ha olu, ha sen
Bitek bedenin kalır,Ruhun cekilmiştir koşesine onsuz yaşayamayacağını duşunup ağlıyodur surekliBedeninse kendine duşen rolleri oynuyodur cevresinePişman değilim,onsuzda olabilirim,mutluyum tavırları
Halbuki kalbin paramparcadırHep ağlıyosundur icinden,nereye baksan o, guluşu,
Bian kokusu gelir burnuna,heyecanlanıp etrafına bakarsın ama nafile sende bilirsin aslında olmadığını,ama belkiyi aklından cıkaramazsın!!!
Geceler ustune yurur sankiHergece yastığını ıslatarak dalarsın uykuyaUyku uykumudur sanki, yine o,yine ruyalarında ağlayarak uyanır,telefona bakarsınYoktur,ne bi cağrı ne bir mesajDİpsiz karanlık bir boşluktasındır

AYRILIK Bir tanem
Ayrılık da bir parcası mıdır aşkın? O zaman bedenler ayrılırken, bu emre asi kalbin haykırışları niye? Ayrılık sonu mudur aşkın? O zaman sonsa, daha cok bağlanmanın anlamı ne? Ayrılık mıdır aramıza giren? O zaman isyan etmenin anlamı ne? İmkansız olandır bitmeyen aşk! O zaman bu ayrılığı kabullenememenin sebebi ne?

Evet ayrılıyoruz, ama şunu bir de kalbim anlasa Bedenim senden uzaklaştıkca, kalbim sana daha cok bağlanmasa Sevgimin bitmesi gerekirken, o bir devin haykırışı gibi coğalıp yankılanmasa olmaz mı birtanem?

İlk anımızı hatırlıyorum Sevgini kazanabilmek icin elimden geleni yapmıştım Seni ilk gorduğumde bir bebek kadar mutlu ve huzurluydum Oturduğumuz masada karşı tarafta sen, bu tarafta sevginin şaşkınlığı ile tir tir titreyen o kucuk cocuk bendim Seni lik optuğumde duyduğum utanc kutsallaştırmıştı her opucuğumuzu Tenine dokunmak bile beni oldurmeye yetecek kadar heyecan vericiydi o gun Gulucukler eksik olmuyordu yuzumden Dunya yok olmuştu saki, sadece sen vardın Sen her yerde Şimdi benden uzaktasın Aşk gorevini yaptı ve zaman doldu birtanem Ne cabuk gecti o iki senelik saniyeler Değil tenine dokunmak, hayaline ulaşamıyorum artık Cırpındıkca batıyorum adeta Hayata kustum cunku beni senden, seni benden caldı Kalpsiz bir bedenle, amacsız, cırılcıplak ortada bıraktı beni hayat

Ayrılan sevda yolunu takip ederken, gul bahcelerinin kokuları, kelebeklerin rehberliği eşliğinde sonsuz sevgiyi bulma yolunda, mutlu bir şekilde yurumeni dilemeyi cok isterdim

Ayrılık uzerine aşk mektubu

Sen gittin Bir zifiri karanlık, bir zından yalnızlığı, ağır bir boşluk bıraktın geride Gittin ve donmeyeceksin bir daha Haklısın gidişinde, bu aşkı bitirmekte haklısın Tek soz soyleyemedim Yuzune bakamadım Karşında ağlamadım Eridim, tukendim, bittim Sonsuzlukta bir insan nasıl olur sesi soluğu nasıl duyulur?
Elveda aşkım Elveda sevgilim Sen kendini hic boyle gereksiz, boyle değersiz, boyle yapayalnız hissettin mi? Ayrılık olum kadar acı ve soğukAynalara bakıyorum Aynada gorduğum ben değilim Gozlerim cehennem ateşi dudaklarım muhurlenmiş Ellerim titriyor Yureğim kızgın demirlerle dağlandı Yokluğunun bedeli cok ağır sevgilim

Sevinclerim, hayallerim, umutlarım, renkli dunyam elveda Elveda yaşamak Yaşamın anlamı elveda Kimse farkında değil yokluğunun Sensiz ne hallerde olduğumu kimse bilmiyor Anlamıyor yitip giden bir aşkın kederini

Dune kadar en yucesini yaşadım mutluluğun, ayaklarımın altından kayıp gidiyordu toprak, denizlerin ovaların ustunde ucuyordum Guneş kadar yakındı bana aşk Guneş kadar sıcak ve parlak Bıraktın birdenbire, kanatlarım kesildi Hızla cakıldım yere, boşluğun icindeyim, şimdi hicbir şeyimOysa dunyanın en zenginiydim Butun cicekler bizim icin acardı, bizim icin ballanırdı meyveler, ekinler bizim icin bereketli, sular bizim icin cağlardı Şimdi toz duman icinde kızgın bir coldeyim Yonumu yolumu şaşırdım Sam ruzgarlarına bıraktım govdemi, suruklenmekteyim

Sen bensiz nasılsın, bilmiyorum Rahat mısın, mutlu musun, bu kadar cabuk beni unutur musun? Nasıl birden mazi olursun?

Dune kadar gozlerinden aşkı ictiğim, dudaklarında yureğimi erittiğim, uğruna bıcaklar cekip dunyaya meydan okuduğum ey sevgili nerdesin? Kimlesin? kimlerlesin? Kimlerle oynaşır gonul eğlersin? Ben burada, terk edip gittiğin yerdeyim

Elveda aşkım Elveda birtanem Elveda sevgilim! Elveda sana

imagessevgiliyeayrilikmektubu5ad98b78cca72
Alıntıdır

Üst Alt