Son Konu

Sevigiliye özlem sözleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevigiliye açlık sözleri Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun,döneceğim bir gün Ceset beklemesine bekliyor fakat kalp kan ağlıyor sensiz geçen hergün Akşamın ağıt rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya başladığında içimde gürültüsüz bir çığlık Özlemeyi özledim Özlemeye bedel ne kaldıysa Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Düş çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin birtanem Var mı daha ağır ağırlık, hasreti çekmek dek Yaşama sebebimsin, ekmek dek su değin Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var Seni kutlamak da hoş seni özlem duymak değin… Usandım yeşermemiş çaresiz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu samimi kendimden usandım durup durup Seni Özlemekten Hasretim rengine siyah mı desem beyazlaşmak bilmiyor ebedi geceler ya gülerdim ya ölürdüm görsem ömrümden uzansa sensiz geceler Kalbimde üç çiçek yetiştirdim sevmek, sevilmek, beklemek sen bunların ikisini kopardın bana kalan beklemek Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya, hiç ömür yeter mi? bir sen daha bulmaya bitanesi Yağmurun toprağa kavuşması gibi Bir toz kalkar yüreğimden, aşkınla yıkanırım Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiiiçiiimmm Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın Hasretin öldürdü beni ! Hemen geceler çaresiz, geceler sensiz, Bir öpüşten daha sıcak şu anda yağmur damlası, Gelip konar dudaklarıma gürültüsüz Söylemişmiydim hasretin öldürdü beni hiç nedensiz Elimde denizden çaldığım bir midye var denize böylece uzakta ancak senle ben gibi fakat aramızda bir ayrım var o denize sen bana aitsin Zannetme fakat gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan fakat son sözüm seni seviyorum olacak Ben seni hatırından çıkmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime yok, güneşin çıktığı süre kaybolan buğulu camlara yazardım Irk tanıdım yıldızlar gibiydi, tümü parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yanlızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır  

Üst Alt