Son Konu

Şevket Çoruh Arka Sokaklar'dan ayrılınca yapım ekibi ilginç bir çözüm buldu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar'da oynadığı Mesut Komiser karakteriyle gönüllere taht kuran oyuncu Şevket Çoruh, geçtiğimiz günlerde diziden ayrılık haberini hayranlarıyla paylaşmıştı. Çoruh'u bırakmak istemeyen dizinin yapım ekibi ilginç bir yönteme başvurdu.

Türk televizyonlarının en uzun soluklu yapımlarından biri olarak karşımıza çıkan "Arka Sokaklar" yıllardır geniş izleyici kitlesiyle öne çıkıyor. Birbirinden başarılı oyuncuların kadrosunda yer aldığı diziden geçtiğimiz günlerde hayranları üzen bir haber gelmişti. 16 sezon boyunca dizide Mesut Komiser rolünü oynayan Şevket Çoruh, projeden ayrıldığını açıklamıştı.

Gdm16_1663222210_2774.jpg

"BEN ARTIK BAŞKA İŞLER YAPMAK İSTİYORUM"

Sosyal medya hesabından "Hoşçakal Mesut" başlıklı bir yazı yayınlayan ünlü oyuncu "Yani 16 sene. Artık emekli oldum sayılır. Çok güzel günler, sezonlar geçirdim, geçirdik. Aile gibiydik ama benim artık ayrılmam emekli olmam zamanı geldi. Mutlaka devam edecektir Arka Sokaklar. Çok güçlü, çok başarılı bir iş çünkü. Ama ben artık başka işler yapmak istiyorum" ifadelerini kullanmıştı. 

tunAx_1663222271_6792.JPG
Şevket Çoruh ve Özgür Ozan

Ünlü oyuncunun yeni sezona veda etmesiyle yapım ekibi de Çoruh'u bırakmak istemediği için harekete geçti ve farklı bir çözüm yolu buldu. İddialara göre Mesut Komiser karakteri dizinin yeni sezonunda hastanede tedavi görülüyor olarak gösterilecek ve ünlü oyuncu istediği an diziye dönebilecek. 

4YNIr_1663222346_0872.jpg
Şevket Çoruh

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

CZNBurak'tan halı sahada endişelendiren anlar! Kafasından dumanlar çıktı

Üst Alt