Son Konu

Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı eski eşi Mustafa Can Keser'i affetti

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sihirli_annemin_tugcesi_damla_ersubasi_eski_esi_mustafa_can_keseri_affetti_1634462225_8272.jpg

Sihirli Annem dizisinde 'Tuğçe' karakterini oynayan oyuncu Damla Ersubaşı, eski eşi Mustafa Can Keser ile barıştı.

Hızla zayıflaması ile gündeme gelen oyuncu Damla Ersubaşı, bir zamanlar ismi ihanet iddialarına karışan eski eşi Mustafa Can Keser'i affetti. Keser, boşandığı eski eşinin karesini manzaram notunu düşerek yayınladı. Ersubaşı Keser'in hikayesini, kendi hikayesinde paylaştı.

Xt9LE_1634462014_3962.JPG

DEĞİŞİMİNİN SIRRINI AÇIKLADI!

Hiçbir şekilde estetik olmadığını vurgulayan Ersubaşı, "Gerçekten hiç estetik yaptırmadım. Yaptırsam söylerim. 'Burnun dudakların estetik' diyorlar ama değil. İnsanlar yıllar içinde değişiyor, yüz hatları oturuyor. Kilo Vermen büyük etken." açıklamasında bulundu.

YgRow_1611814569_0558.jpg

6,5 ay kadar bir sürede 41 kilo zayıflayan Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı, kilo verme sürecinde yaşadığı zorlukları anlatmıştı. Psikolojik destek aldığını itiraf eden Subaşı,

''Ben diyeti denedim, sporu denedim ama hiçbir şekilde kilo veremedim, vücudum yağ yakmıyordu. 90 kilogramdım %45 yağ oranı vardı. Son çarem ameliyat olmaktı. Kilolu olmam benim hareketlerimi etkiliyordu, hayatımı zorlaştırıyordu doktora gittim diyet yaptım, spor yaptım ama kilo veremedim. Son çare ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat sonrası 6.5 ayda 41 kilo verdim. Bu süreçte öncesi ve sonrasında psikolojik destek aldım. Kendinizi hazırlamak çok önemli bu süreçte, ameliyat sonrası da çok zorlandım bir yıl iki yıl...

clcxm_1621924658_9739.JPG

'Ben kiloyu verdim, istediğimi yiyebilirim' diye bir şey yok. Yoksa en başa dönerim, yediklerime dikkat ediyorum. Kilomu korumak zorundayım. Ekmeği hayatımdan çıkardım, daha protein ağırlıklı besleniyorum. Hamur işi, makarna artık tercih etmiyorum, tabi canımın istediği zamanlar oluyor ama yine de dikkat ediyorum.'' açıklamasında bulundu.

PUvAr_1607419628_8717.jpg

Üst Alt