Son Konu

Sitem Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sitem Mesajları arkadaşa

En yeni en guzel sitem mesajları sitem sozleri

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parcaya bolsem yetmez Ama kaybolacak bir parcanada gonlum elvermez Sev oyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur'un başladığı yerde sevgi son bulur Butun insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi donup ardıma bile bakmam Bir zamanlar uğruna dunyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile cakmam! Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşce Vurulmak… Korkum Olum Değil; Senin Tarafından Unutulmak… Donmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden opmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim! Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim Niye uzuluyorsun dediler, gonul verdim dedim Elin kızı icin değermi dediler, meğerse değmezmiş Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dunyamı yıktın Vefasız Aşkım Dunya dondukce sen hep bana DONMEYE Başını her yastığa koyduğunda beni GORMEYE Her kahkahamda goz yaşı DOKMEYE Ben yaşadıkca sen OLMEYE Mahkumsun Alsalarda şu yaşla dolu gozlerimi yerlerinden Calsalarda haberim olmadan seni kalbimden Eğer unutacaksa bu can cıkmasın bedenimden Olursem soyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen imagessitemmesajlari5ad98ba383da4 Yuruduğun yollardan gecebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA! Bunca acıyı cekmez hic kimse ve bunca olumden kolay donulmez bu kadar sevmeyince Oyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, ocumu almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle Bugun yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen!!! Sen bir şeyler verdikce dost gorunen cok olur Birde sen iste gor, hepsi birden yok olur! Aşkımız icin kan dokmemi istiyorsan sana dunyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan muhim değil ben seni toprakta da severim Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi duzeltmek gece doğan guneşe benzer Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi guneşin doğmasını bekle

Üst Alt