Son Konu

Sizce benden hoşlanıyor mu ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sınıfta 1 kızla alt yana oturuyorumAçıkçası bunu okulun başından itibaren istiyordum lakin 4 haftaya denk geldi 3 haftadır az daha bağlı yanlamasına oturuyoruzTatlı bir muhabbet var aramızda başlıca o konuşuyor ucuz ucuz numaralar yapıyor bir kaç kez yaptığı şeylerden sonra duymamazlıktan gelerek bozdum onu ama uff snne be slq ss tripleri vermedi gülerek mız mız kızı oynadı Başlıca o sataşıyor ne bileyim kitabımı karalıyor kolumu çiziyor telefonla uğraşırken araya girip ne yaptığıma bakıyorBir kaç kez bana bakarken bende baktım ve gülerken yakaladım bende gülüyorum emrindeki altta kalmamak gerekli Bir kaç kerede ben baktım fakat niçin bakıyorsun tepkisini yalnızca 1 defa vere ondada uzattı yine kirli bir gülüşle sözde ona yelken direği söylememi istiyormuş gibi bana böylece geldi yadaBen onu twitterda peşine düşüp takip ettim bir gün daha sonra okula geldiği gibi konuyu oradan açtı hemenNe yapayım yiğitlik vs gibi bir sıkıntım yok (otobüsde gördüğüm kıza çıkma teklifi etmiştim) sizce artık konuşmanın zamanı geldi mi ?

Son koşul: Kabul etmedi

Edit 2 : Dün fazla dostça mesajlar attıBen tekrar ümitlendimTa ki facede ilişki durumunu değiştirene kadarKız mı benden hoşlanıyor diyordumBen aşık oldum galibaHemde o başkasına gitmişkenBöyle işin

Karakterinide öğrendim bu aradaEn iyiside bu oldu sanırım

Üst Alt