Son Konu

Sizce kız bana yazıyor mu?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Birazcık uzun oldu lakin sizden ricam okuyup yorum yapmanızŞimdiden teşekkür ederim

Haftasonu düğün vardıAkrabamız sanılan bi kız(dedemin kardeşinin torunu) bilinen aracılığı ile bana haber göndermiştiİşte düğünde benimle dans eder mi falan demişAvusturya'da oturuyorlar yazları Türkiyeye geliyorlarHem kızı geçen sene gördüm hemde bir defa konuşmuşluğum yokTanıdığım söylediğin de bile kim bu kız ya dedim o derece bilmiyorumOda beni geçen yıl ki halimle hatırlıyor büyük ihtimalAynı yaştayız

Neyse iki kere dans ettikBu zaten yanıma geldi benim danstan önce azıcık konuştuk falanBen fazla rahattım kız çok heycanlıydıGenelde ben konuştumİlk ilk önce böyle bi tümce kuramadı falan bi kaç defa ayağımın ucuna bastı ben bozuntuya vermedim artıkHer şey süper gitti sadece birincil dansta elini belime doğru azıcık daha uzat dediHer zaman nasıl dans ediyorsam böylece ettim ama niçin dediğini anlamadımBundan sonradan baya bi yakınlaştığımızı hissettimNeyse uzattım bende daha sonra iyi mi falan dedim lakin iyi dedi pek kazasız belasız geçti işte artı uzatmayayım
Bide aynı yaştamıyız diye sorduğumda ben senden ayca büyüyüm galiba dediVede böylece çıktı sanırım danstan önce benle ilgili araştırma yapmış

Kimseye aleyhinde bir çekingenliğim yoktur girişken bir insanımKızda dışarıya karşı muhabbeti olan bir kızElinden tutup kaldırmamdan tutun dans ardına kadar baya girişkendim zaten kız bütün ipleri benim elime verdi kendi öyle bir şey yapmadı bu esnadaBana yazıyor gibi geldi azıcık çünkü böylece hissettimNası desem normalde çok konuşan kız dansta böyle fazla konuşmak istemedi böle bu suskunluk vardı üzerinde sözde hayatın akışına bırakmak istiyormuş gibiNe biliyim böle bi değişikti işte

Aslında ilk ilk kez numarasını alacaktım değil çok abartıyorum dedim nede olsa akrabamız falan dedim içimden ama sonradan dönüp baktığımda pekte böyle olmadığını gördüm bi akrabalık bağımız yok öyle adı sadece akrabaNeyse zararın neresinden dönülse kardırBugün yarın numarasını bulacağım

Üst Alt