Son Konu

Sizce Onu Nasıl Unutabilirim Dayanamıyorum Artık

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar bana lütfen muavin olun kendimi kesintisiz fena hissediyorum Sevdigim bi kız var 4 senedir konuşuyorduk mutlu mesut geçinip gidiyorduk yanlız kız bana kardeşi gibi gördüğü için herşey cok karıştı benimle kesintisiz iyi hoş konuşuyordu sözde cıkıyor gibiydik şu anda ise ben ona en son açıldığımda bana ağır sözler kunllandı ben seni bunca senedir kardeşim gibi görmüştüm sen bana nasıl ogözle bakarsın diyip yollarımıza son vermiştik sonra ben bunu sürekli telefondan arayıp beni affetmesi için yalvarıyordum lakin nafile oda cok üzülmüştü fakat biliyordum onunda beni sevdiğini daha sonra 4 ay daha sonra bigün msn ekli kalmış biraz azıcık konuştuk ama 1 15 ay sonradan başkasıyla cıktığının haberini alınca beynimden vurulmuşa döndüm ve aralıksız kafam bozuluyordu neden beni tercih etmedide gidip başkasını tercih etti lakin sonradan bana gelip ayrıldığını söyledi mutlu olamamışlar ve facemde ekli şuanda faceye girip bi kaç şart beğenip cıkıyor ve ben bunları görür görmez yeniden deliye dönüyorum bundan böyle o 4 sene önceki xx yok beni takmıyor fakat erkek arkadaşıda değil slm atıp onu sıkmak istemiyorum daha ekleyeli 1 2 ay oldu arada binde bir slm yazarsa yazar bende devamını getirrim unutamıyorum arkadaşlar onu sürekli kafamda hiç cıkmıyor hayatım zehir gibi oldu napacağımı bilmiyorum başkasıylada cıkamam cünkü onu unutamıyorum hayatımda onun gibi iyi bi kız tanımadım şu zamana dek bi yanlışını görmedim nolur bana takviye edin napacağım bilmiyorum

Üst Alt