Son Konu

Şok! Hanife İstanbul'u yenemeden dizi kaldırıldı!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Şok! Hanife İstanbul'u yenemeden dizi kaldırıldı! Sosyal medyanın diline takıldı, olanlar oldu! İşte ayrıntı:
Seda Sayan'ın sunduğu evlilik programında popüler olan, başrollerinde Solmaz ve Kaan'ın yer aldığı Aşkı Roman dizisi yayından kaldırıldı Tüm eleştirilere rağmen yayınlanan fakat beklenen ilgiyi göremeyen Aşkı Roman'ın fişi çekildi Diziye Zuhal Topal'ın evlilik programında ünlenen Hanife Gürdal'da katılıyordu Ama oyunculuk kariyeri bir fragman dek uzun sürdü Dizi yayından kaldırıldı kaldırılmasına ama bir ayrıntısıyla uğraşma, sosyal ağ kullanıcıların dilinden düşmüyor

110

Aşkı Roman dizisinin kadrosuna giren gelin adayı Hanife'nin, tanıtım videosundaki vasat performansı dikkatlerden kaçmadı öte taraftan dizi Hanife'nin kadroya girmesinin gerisinde yayından kaldırıldı

210

Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen evlilik programında koca ararken aniden tüm Türkiye'nin tanıdığı biri haline gelen gelin adayı Hanife, Acun Ilıcalı'nın kanalına transfer oldu

310

Kendisi gibi evlilik programında şöhreti yakalayan Solmaz ve Nurullah ile Aşkı Roman dizisinde boy göstermeye hazırlanan Hanife için tanıtım videosu bile hazırlandı

410
Seda Sayan'ın sunduğu izaç programında popüler olan, başrollerinde Solmaz ve Kaan'ın yer aldığı Aşkı Roman dizisi yayından kaldırıldı Tüm eleştirilere rağmen yayınlanan oysa beklenen ilgiyi göremeyen Aşkı Roman'ın fişi çekildi Diziye Zuhal Topal'ın izaç programında ünlenen Hanife Gürdal'da katılıyordu Oysa oyunculuk kariyeri bir fragman dek uzun sürdü Dizi yayından kaldırıldı kaldırılmasına oysa bir detay, sosyal medya kullanıcıların dilinden düşmüyor

Aşkı Roman dizisinin kadrosuna giren gelin adayı Hanife'nin, tanıtım videosundaki vasat performansı dikkatlerden kaçmadı öte taraftan dizi Hanife'nin kadroya girmesinin gerisinde yayından kaldırıldı

Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen evlilik programında koca ararken aniden tüm Türkiye'nin tanıdığı biri haline gelen gelin adayı Hanife, Acun Ilıcalı'nın kanalına aktarma oldu

Kendisi gibi izaç programında şöhreti yakalayan Solmaz ve Nurullah ile Aşkı Roman dizisinde tepe göstermeye hazırlanan Hanife için tanıtım videosu bile hazırlandı

Üst Alt