Son Konu

Şok Olmuş Durumdayım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
4 senedir bir ilişkim var Bu yaz evlenmeyi planlıyordukOnu çok seviyorum ve onun için yapmıyacağım hiçbirşey yokSenelerdir planlarımızı defalarca bu sene yaz için yaptıkİkimizde 21 Yaşındayız Ahenkli bir işim var ve yalnızca benim 1600TL civarında gelirim varKendiside birkaç avuç içi işe başlıyacakMaddi problemlerimiz yok2 seneyi aşkın süredir sevgiliden öteyiz ve her fırsatta bana izaç konularını açar ve beraber planlar yapar geleceği hayal ederizBu gün ablasıyla biryere kahve içmeye gittikAblası izaç konularını açtı ve ben bu yaz inşallah gelmeyi düşünüyoruz dediğimde ablası (25 yaşında) daha erken benim kardeşim böyle birşey olsaydı bana sölerdiBiz böle bişeyi elbette desteklemeyiz dediBen evlenmek istemiomusun diye sevdiğime sorduğumda ise cvp vermedi ve bunu biz aramızda konuşalım önce dediŞok oldum İnanamıyorumAblası bir sürü şey zırvaladıDaha erken insanların fikri değişir bilmemne böyle bişeyi biz asla desteklemeyiz Anneme söylersem bayan fenalık geçirirvs vs vs

Ben eve döndüm ve bundan böyle onla konuşmuyorum Anlamıyorum anlayamıyorum Eve dönerken ağlıyordu

Üst Alt