Son Konu

sperm yuttum hamile kalırmıyım?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sperm yuttum hamile kalırmıyım? sperm yutmak hamileliğie yol açarmı,sperm yutmakla hamile kalınırmı,sperm yutup hamile kalan varmı,sperm yutup hamile kalmak mümkünmü,sperm ve gebelik hakkında bilgiler 33990 33990 spermyuttumhamilekalirmiyim5c5008c3cc20bspermyuttumhamilekalirmiyim5c5008c3cc20b 194 259 ssjpg33990 sperm yuttum hamile kalırmıyım? ssjpg33990 sperm yuttum hamile kalırmıyım? Birçok kadının en fazla merak ettiği konulardan biri de sperm yutmanın zararlı olup olmadığı Günümüzde bundan böyle cinselliğin sadece bebek sahibi almak için değil, daha fazla heyecan ve hoşgörü alması önemli ayla gelmiştir Iş böyle olunca da çiftler ilişkide daha evvelden izlediği 18+ videolardan etkilenerek oral ** yapmak ya da yaptırmak istiyor Hatta bazı erkekler kadınların hoşuna gitmese de bunu yapmaları için eşlerini zorluyorlar Hatta tükürmemelerini onu yutmalarını bile istiyorlar Ama kadınların bir kısmı bu konuda biraz üzüntü duyuyorlar Bazıları acaba oral ** caiz mi? Oral **** gerçekleştirmek günah mı? Natürel başlangıçta akla gelen soru: Acaba sperm (döl) yutkunmak zararlı mı? Konuya spermin amacını ve içinde bulunan maddeleri belirterek antre yapalım sperm veya bilimsel adıyla spermatozoon erkeklerin soylarını sürdüreceği üreme hücresine bahşedilen isimdir Erkeklerde ergenlik döneminde vücutta üretilmeye başlar Başı ve kuyruğu olan spermin içinde DNA bulunur ve cinsel ilişki sırasında 150 ila 200 milyon arasında sperm dışarı çıkar Spermin içinde ise aminoasit, sitrat,enzim, flavin, fruktoz, protein ve vitaminler bulunmaktadır Adamakıllı doğal olan bu değişken hiçbir zararlı madde barındırmaz Kısacası sperm yutmak kadına hasar vermeyeceği gibi yutulsa deha mide asitleri kadar etkisini kaybeder Bilmeyenler için söyleyelim sperm yutmakla gebe kalınmamaktadır  

Üst Alt