Son Konu

Suç Makinesi Sevgilisi Tarafından Müge Anlı'da Aranan Yeliz Kiviz Bulununca Stüdyoda Ortalık Karıştı

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-fe1a0ca768af1d5919ee8e4b2fb753aa6bc49429.jpg

İmam nikahlı eşi Yeliz Kiviz'in 8 gün önce ortadan kaydolduğunu söyleyen Yadigar Kepçe isimli erkek dün Müge Anlı'nın programına katılmıştı. Canlı yayında Yadigar Kibar'ın kabarık suç dosyaları ve yalanları teker teker ortaya çıkmıştı. Müge Anlı'da aranan Yeliz Kiviz sonunda bulundu ve stüdyoya geldi. Canlı yayında da ortalık karıştı. Kiviz'in anlattıkları herkesi şaşırttı.

Yadigar Kepçe isimli erkek, imam nikahlı eşi 4 çocuk annesi Yeliz Kiviz'in 8 gün önce kaybolduğunu söyleyerek dün Müge Anlı'dan yardım istemişti.

Canlı yayında Yadigar Kepçe'nin adeta suç makinesi olduğu ortaya çıkmıştı. Kemal Şeker isimli bir izleyici 14 yıl önce Yadigar Kepçe'nin mahalle muhtarına kendisini imam diye tanıttığını ve Sübhaneke okuyamayınca sahte imam olduğunu anladıklarını ileri sürmüştü.

Yayına bağlanan eski eş Nursel de Yadigar Kepçe'nin sahte hocalık yaptığını doğrulamıştı ve daha önce başka bir kadın için "Sıcağı Sıcağına" isimli programa çıktığını belirtmişti.

Bu iddiaya da 'Ben değildim. Kayınpederimdi.' şeklinde yanıt vermişti.

Bu iddiaların ardından da Müge Anlı, Kepçe'nin tek tek suçlarını saymıştı. 2018- 2019 yıllarında kamu görevlisi olarak tanıtarak dolandırıcılık, iftira, 1999 ve 2017 yılında dolandırıcılık, 2020 yılında ise yaralama, cinsel taciz ve hürriyetten yoksun kılma suçlarından yargılandığı ortaya çıkmıştı.

Sonunda bugün günlerdir aranan Yeliz Kiviz bulundu. Yayına gelen Kiviz'le Yadigar Kepçe canlı yayında karşı karşıya gelince ortalık karıştı. Yeliz, gelir gelmez ayakkabısını Yadigar'a fırlattı.

Yeliz, "Ben çocuklarımla görüşeceğim. 2.5 seneden beri şiddet gördüm, pis kelimeler işittim. Ben onu Orhan Kepçe olarak biliyordum. Çalışmıyor. Ben dileniyordum bir de gelip paramı alıyordu elimden" dedi.

"Her şey içtiğim o kahveyle başladı." diyen Yeliz, Yadigar'dan kurtulmak istediğini söyledi ve babasının maaşını yediğini ekledi.

Telefonla bağlanan bir kadın da Yadigar'ın "Hocayım" diyerek insanları kandırdığını ve sevgilisiyle barıştırmak için Yadigar ve Yeliz'in kendisinden 12 bin TL istediğini iddia etti.

Yadigar Yeliz'le barışmak istediğini söylese de Yeliz kabul etmedi.

Üst Alt