Son Konu

Thor: Dark World Yönetmeni De Kendi Sürümünü İstiyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_6153cb58ef583_72927.jpg

Bir futbol takımı mağlup olduğu zaman gözler ilk olarak teknik direktörün üzerine çevirilir. Benzer bir durum sinema filmlerinde de yönetmen için yaşanıyor. Hele ki Marvel Sinematik Evreni gibi başarı endeksli bir yerde film çekiyorsanız kötü bir iş çıkarmanız kariyeriniz açısından epey riskli bir durum oluşturuyor. MCU'nun görece en kötü filmlerinden birisi olan Thor: Dark World'ün yönetmeni Alan Taylor da filminin stüdyo tarafından değiştirildiğini iddia ediyor. Tıpkı Zack Snyder'in seneler sonra kavuştuğu Justice League: Snyder Cut gibi Taylor da kendi sürümünün çok daha iyi olduğu konusunda iddialı.

Marvel Stüdyolarının filmi üzerinde radikal değişiklikler yaptığını söyleyen Taylor'ın Marvel Stüdyolarından ise bir beklentisi yok. "Zack Snyder'ı bu işi yaparken ve düşünürken destekledim. Bu gerçekten inanılmaz. Bence her yönetmen burada kendinden bir parça bulabilir. Ben de bunu yapabilmek isterdim. Düşünebiliyor musunuz? Bana milyonlarca dolar veriyorlar ve ben de yeniden çalışıyorum. Evet, böyle bir telefon alacağımı hiç sanmıyorum." diyen Taylor, MCU'da eline geçirdiği fırsatı harcamaktan ötürü biraz pişman gözüküyor.
  • Thor: Love And Thunder En İyi Marvel Filmi Olabilirmiş
Daha önce Game of Thrones dizisinde de yönetmenlik yapan Alan Taylor, Dark World'ün ardından Terminator: Genisys'i de yönetmişti. Tabii ki MCU zamanı geriye alıp bir Thor filmini yeniden düzenlemek için para harcamayacak. Lakin Zack Snyder'ın açtığı bu "Yönetmen Sürümü" kapısını ilerleyen günlerde de çok sayıda yönetmen zorlayacaktır. Zaten ilk Suicide Squad filminin yönetmeni David Ayer için de benzer bir iddia ortaya atılmıştı. Bakalım bundan sonra hangi başarısız filmlerin yönetmeni "BENİM SÜRÜMÜM ÇOK İYİYDİ!" diyerek hatalarının üstünü çizmeye çalışacak?

Üst Alt