Son Konu

Tom Hiddleston, Yeni Loki Dizisiyle İlgili Konuştu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_58105.jpg

Disney, Kasım ayında yayın hayatına başlayacak olan yeni yayın servisi Disney+ için çeşitli Marvel serileri hazırlıyor. Daha evvel MCU'da gördüğümüz karakterlerin kimileri kendi serilerine kavuşacak, bunlardan tahminen de en heyecan verici olanı Tom Hiddleston'un canlandırdığı Asgard'ın üvey oğlu, Fesatlık Mevlası, Loki. 

Marvel Sinematik Cihanı içerisinde de uzunca bir devir Loki karakterini canlandıran Tom Hiddleston artık "fesatlıklarına" Disney+ üzerinden devam edecek. Hazırlanmakta olan Loki serisiyle ilgili The Hollywood Reporter'a konuşan Hiddleston, karakteri canlandırmaktan büyük bir memnunluk duyduğunu belirtti. Gelecek Loki serisinin yeni bir yolculuk olacağını belirten İngiliz aktör, detay vermekten kaçınmış. 

The Holllywood Reporter'a verdiği röportajda Loki'nin karakteristik özelliklerinden de bahseden Tom Hiddleston, "Benim için bu iş daima bir sürpriz aslı ve bu sinemaların beşerlerle kurduğu bağdan ötürü çok mesudum. Biliyorum ki Loki biraz karmaşık bir figür, Zeki lakin kırılgan. Hudutlu ama kayıp ve kırık. Bence böylesine bir firmada bu karakterle büyüyebilmek olağanüstü bir fırsattı. Diğer türlüsünü bekleyemezdim. Karakterin beşerlerle kurduğu bağdan ötürü kendimi çok şanslı hissediyorum. Loki serisi için size söyleyebileceğim tek şey isminin Loki olacağı. Bu iş yeni bir yolculuk ama size neden olduğunu açıklayamam." formunda gizemli ve üstü gizli açıklamalarda bulunmuş Hiddleston. 
  • Marvel'ın Loki Serisinden Birinci Manzara Ortaya Çıktı
  • Disney+'nın Marvel Serileri, MCU'yu Direkt Etkileyecek
Disney+'nın 12 Kasım'da yayın hayatına başlayacağını biliyoruz. Fakat Loki serisi için şimdi resmi bir yayın tarihi belirtilmiş değil. Muhtemelen servis açıldıktan birkaç ay sonra Loki'nin yeni maceralarını, yeni platformunda izlemeye başlarız. Bakalım Fesatlıklar Yaradanı, bu sefer ortalığı nasıl karıştıracak? 

Üst Alt