Son Konu

Topuk Dikeni Kremi Nasıl Hazırlanır?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Topuk dikeninden şikayetci olan bir cok kişi tanıyorum ozellikle nednese bayanlarda daha fazla goruluyor topuk dikeni cevremde neredeyse 5 kadından biri ayağındaki topuk dikeninden şikayet ediyor bende dahil ama cok şukur ben gecirmeyi başardım bu sorundna kurtuldum Nasıl yaptım bunu yurudukce ağrı yaptığı biliniyor topuk dikeninin ben aksine yurumeye devam ettim uygun bir terlik aldim evde hep o terliği giydim ve bu şekilde gecti cok şukur

imagestopukdikenikreminasilhazirlanir5ad48fb1cdadajpeg

Şimdi sizler etopuk dikeni sıkıntısından kurtulamnıza yardımcı olacak topuk dikeniz kremi tarifi vereceğim oldukca başarılı sonuclar elde edildiği soylenen bu kremi denemenizi tavsiye ediyoruz faydasını goreceksiniz emin olabilirsiniz

Topuk Dikeni Kremi Tarifi şoyle once gerekli olan malzemeleri temin edelim sonraısnd akremimizin yapılışına gecelim: 1 adet yumuşak lahana yaprağı, 1 corba kaşığı domates ve 1 corba kaşığı elma sirkesi gerekli malzemelerimiz bu kadar

Hemen kremimizin yapılışına hazırlanışına geciyoruz lahana yaprağı icerisine 1 corba kaşığı kadar domates koyuyoruz Ancak taze domates kullanmak yerine domatesin tozunu kullanın Eğer mumkunse hazır domates corbası da kullanabilirsiniz Domates tozu tercihendir Uzerine 1 corba kaşığı kadar elma sirkesi ekliyoruz hepsi bu kadar kremimizin hazırAyağınızı icerisine biraz biberiye yağı eklediğiniz suda biraz beklettikten sonra akşam ayağınızı bu lahana yaprağına sarın ve bir corap giyin 7 gun boyunca aksatmadan uygulamanız gerekmektedir Gece sardıktan sonra sabaha kadar cıkarmamanız gerekmektedir Ozellikle yuzeysel olan, cok derin olmayan catlaklar icin oldukca etkili olduğunuda hatırlatmak istiyorum

Üst Alt