Son Konu

Topuk Dikeni Kremi Nasıl Hazırlanır?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Topuk dikeninden davacı olan bir çok birey tanıyorum bilhassa nednese bayanlarda daha artı görülüyor topuk dikeni çevremde neredeyse 5 kadından biri ayağındaki topuk dikeninden şikayet ediyor bende dahil lakin çok şükür ben geçirmeyi başardım bu sorundna kurtuldum Nasıl yaptım bunu yürüdükçe ağrı yaptığı biliniyor topuk dikeninin ben tersine yürümeye devam ettim uygun bir terlik aldim evde her zaman o terliği giydim ve bu şekilde geçti çok şükür

Hemen sizler etopuk dikeni sıkıntısından kurtulamnıza yardımcı olacak topuk dikeniz kremi tarifi vereceğim epeyce başarılı sonuçlar elde edildiği söylenen bu kremi denemenizi nasihat ediyoruz faydasını göreceksiniz belirlenmiş olabilirsiniz

Topuk Dikeni Kremi Tarifi şöyle önce zorunlu olan malzemeleri temin edelim sonraısnd akremimizin yapılışına geçelim: 1 adet yumuşak lahana yaprağı, 1 çorba kaşığı domates ve 1 çorba kaşığı elma sirkesi gerekli malzemelerimiz bu kadar

Derhal kremimizin yapılışına hazırlanışına geçiyoruz lahana yaprağı içerisine 1 çorba kaşığı dek domates koyuyoruz Oysa taze domates kullanmak yerine domatesin tozunu kullanın Eğer mümkünse hazırlanmış domates çorbası da kullanabilirsiniz Domates tozu tercihendir Üzerine 1 çorba kaşığı dek elma sirkesi ekliyoruz hepsi bu değin kremimizin hazırAyağınızı içerisine biraz biberiye yağı eklediğiniz suda azıcık beklettikten sonradan akşam ayağınızı bu lahana yaprağına sarın ve bir çorap giyin 7 gün baştan başa aksatmadan uygulamanız gerekmektedir Gece sardıktan sonra sabaha değin çıkarmamanız gerekmektedir Bilhassa üstünkörü olan, fazla derin olmayan çatlaklar için epeyce etkin olduğunuda andırmak istiyorum

*

Üst Alt