Son Konu

Tuğba Ekinci'nin arabası çalındı!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Tuğba Ekinci'nin arabası çalındı! tuba ekinci tuba ekinci resimleri tuğba ekinci, arabası, arabası çalındı, haberleri Sivri dilli ve güzel şarkıcı Tuğba Ekinci'nin benim yokdiye inkar ettiği arabası çalındı Neden arabasını red etti bilmiyorum lakin çalınmasına üzüldüm doğrusutugbaekincininarabasicalindi5c4ea4089c35apngalt :D:D :D:D :D:D Yalancının mumu yatsıya kadar yanarlafını da hatırladım demeyide unutmuyorumtugbaekincininarabasicalindi5c4ea4089c35apngalt :D:D :D:D :D:Dtugbaekincininarabasicalindi5c4ea4089c35apngalt :D:D :D:D :D:D Geçmiş olsun diyor ve size o haberi sunuyoruz Melek'ler! 1548657667 1548657667 tugbaekincininarabasicalindi5c4ea408a80fctugbaekincininarabasicalindi5c4ea408a80fc tugbaekincininarabasicalindi5c4ea408a80fc 'Benim yok' dediği arabası çalındı “O derhal asker şarkısıyla bilinen Tuğba Ekinci'nin evinin önünden, başkasının adına belirtilmiş olan yeşil renkli Jaguar marka arabulucu çalındı Önceki akşam saatlerin de aracını evinin önüne park eden şarkıcı, sabahtan dışarıya çıktığında arabulucu bulamadı Durumu polise belirten Ekinci’nin ihbarı üstüne yapılan araştırmalarda, polis aracın izine rastlayamadı Çalınan Jaguar, 21 Mayıs 2010’da Beşiktaş’ta bir kazaya karışmış oysa sürücüsü kaçmıştı Adap tanıkları, arabulucu Tuğba Ekinci’nin kullandığını söylerken, ünlü şarkıcı “Benim böyle bir otomobilim yok ama Niye kaza yapayım? demişti Ama ertesi gün Ekinci, aracın sahibinin verdiği vekaletname ile Jaguar’ı teslim almıştı (Habertürk)  

Üst Alt