Son Konu

Tüm Arkadaşlarının Eşleri Ona Aşık Olduğu İçin Yalnız Kaldığını İddia Eden Ünlü Model

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-f92dccd1a7209f5dbf2601bb2f6018e3e11685e8.jpg

Ne dertler var! 27 yaşındaki Moriah Mills, hiçbir yakın kız arkadaşı olmadığı söylüyor. Bunun sebebi ise kocalarının ona hayranlık duymasıyla sonuçlanmasıymış...
Kaynak: ...

27 yaşındaki model, hiç yakın kız arkadaşının bulunmadığını söyledi. Sebebi ise arkadaşlarının kocaları!

Hiçbir zaman yakın bir kız arkadaşı olmamış. Çünkü sürekli kocaları ya da sevgilileri zamanla ona ilgi duymaya başlamışlar.

Instagram'da 90.000 civarında takipçisi olan New York'lu model, kendi başına mutlu olduğunu dile getirdi. Dış görünüşü yüzünden arkadaş edinmenin kolay olmadığını da ekledi.

"İnsanlara gerçekten güvenmiyorum ve en yakın arkadaşımın olmaması beni rahatsız etmiyor." diye devam ediyor genç model.

Önceden bu duruma fazlasıyla takıldığını belirten Moriah, artık sadece bununla barışık olduğunu söylüyor.

Ünlü model çoğunlukla kadınların kıskançlığının hedefi olduğunu söyledi.

"Çoğu kadın bana karşı hep önyargılı oldu çünkü sevgilileri ve kocaları hep beni istedi." diyen model, ayrıca aslında oldukça mütevazı ve iyi biri olduğunu ama görünüşü yüzünden onu kibirli sandıklarını ekledi.

"Hiçbir zaman kimseye tam anlamıyla güvenmedim."

Moriah, çocukken de oldukça utangaç olduğunu ve arkadaş edinmenin zorluklarını o zamandan beri bildiğini söyledi. Hep daha çok çalışmaya odaklanmış ve onu bugünlere getirenin de bu olduğunu savunuyor. 

Modelliğin yanı sıra müzik de yapan genç kadın, çok fazla arkadaşı olmadığı öğrenildiğinde insanların şaşırdığını söylüyor. "Model olmanın ve müzik endüstrisinde olmanın geniş bir çevre sağlayacağı düşünülüyor ancak benim için öyle değil."

Köpeği Charlie ve yoğun çalışma rutini ile ünlü model oldukça mutlu.

Erkek arkadaşları olduğunu söyleyen Moriah, onları bir şeyler yemeye ya da içmeye öylesine davet edemeyeceğini söylüyor. "Öncelikle insanlara güvenmeyi öğrenmek istiyorum."

Hayatta yakın arkadaşa sahip olmak önemli mi? Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Üst Alt