Son Konu

Türk Halkına Hakaret Ettiği Gerekçesiyle Hapsi İstenen Aygün Aydın "Eskort Olacağım" Diyerek Yardım İstedi

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-d7c3196ee13570cb75ada1c7ec3dabeed53b971b.jpg

Geçtiğimiz aylarda Seren Serengil ve Bircan Bali'ye sonlanıp ağzına geleni sayan ve ismini Hakan Sabancı ile duyuran Aygün Aydın hakkında, toplumsal medya hesabından 'Türk milletine yönelik hakaret içerikli paylaşımlar yaptığı' gerekçesiyle yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılıkça hazırlanan iddianamede, Aydın’ın ‘Türk milletini alenen aşağılama’ kabahatinden 2 yıla kadar mahpusu istendi. Bu kararın akabinde paylaşım yapan Aygün Aydın, 'Param yok, eskort olacağım.' diyerek yardım istedi.

Hakan Sabancı ile yaşadığı münasebetle gündemden düşmeyen ve yaptığı paylaşımlarla olsun, özel hayatıyla olsun, mahpusa girmesiyle olsun daima konuşulan Aygün Aydın'ı artık hepiniz tanıyorsunuzdur.

Bayanın hayatı birden tepetaklak oldu; magazin gündeminde yerden yere vuruldu, dava üstüne dava açıldı... Yaptığı açıklamalarla çok reaksiyon çekti; ruhsal durumunun bozuk olduğu ve yardım alması gerektiği gün üzere ortadayken daha da tabana battı... O denli ki konuştukça magazine materyal verdi, magazin konuştukça intihara kalkıştı...

İşte Aygün Aydın artık, yaptığı toplumsal medya paylaşımıyla yardım çığlığı atıyor!

Çünkü Aygün Aydın hakkında, toplumsal medya hesabından 'Türk milletine yönelik hakaret içerikli paylaşımlar yaptığı' gerekçesiyle yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılıkça hazırlanan iddianamede, Aydın’ın ‘Türk milletini alenen aşağılama’ cürmünden 2 yıla kadar mahpusu istendi.

Bu kararın akabinde Aygün Aydın şunu paylaştı ve altına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tutun da Ekrem İmamoğlu'na kadar herkesi etiketledi:

'Ben düzgün değilim yardıma gereksinimim var!VEKALETNAME VERDİĞİM3 AVUKAT TARAFINDANDOLANDIRILDIM.3 DEFA MAHPUSA GİRDİMYAPILAN KARALAMA HABERLER YÜZÜNDEN İŞ YAPAMIYOR VE PARA KAZANAMIYORUMELİMDE OLAN BİR ÇOK ŞEYİ YOK DEĞERİNE SATTIMPARAM YOK AVUKATIM YOKAİLEM YOKARKADAŞLARIM ELLERİNDEKİ İMKANLARLA ZAR GÜÇ RUHSAL OLARAK AYAKTA KALMAMA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORLAR FAKAT DAHA FAZLASINI YAPACAK GÜÇLERİ YOKMAGAZİN PROGRAMINDA BANA ATILAN ESKORT İFTİRASINA VE KIŞKIRTMALARA KARŞI SÖYLEDİKLERİMİ ÇARPITIP BENİ 2 YIL MAHPUSA ATMAK İSTİYORLAR BEN BUNLARI GERÇEKTE TÜRK MİLLETİ KURUM VE ORGANLARINA SÖYLEMEDİM MAGAZİN TOPLULUĞUNA SÖYLEDİMSÜREÇ İÇİN AVUKATA GEREKSİNİMİM VAR AVUKATLARIN PARASINI ÖDEMEK İÇİN NE YAZIKKİ ESKORTLUK YAPMAK ZORUNDA KALACAĞIM BU GİDİŞLE. PİSKOLOJİK VE HUKUKEN DÜZGÜN DEĞİLİM YARDIMA VE TAKVİYEYE GEREKSİNİMİM VARDAHA EVVEL BİRİNCİ MAHPUSA GİRDİĞİMDE PİSKOLOJİK OLARAK KENDİMİ Bİ MÜHLET TOPARLAYAMADIM VE İNTİHAR ETMEYE ÇALIŞTIMŞAYET BENİ TEKRARDAN HAPİSE ATMA KARARI ÇIKARIRSANIZBU SEFER BUNU GERİDÖNÜLMEZ BİR BİÇİMDE TEKRAR YAPACAĞIMKENDİMİ SAVUNMASIZ KİMSESİZ VE ÇARESİZ HİSSEDİYORUMSESİMİ DUYUN VE BANA YARDIM EDİN @rterdogan @suleyman_soylu @ekremimamoglu @adalet_bakanlik @istanbul_barosu @kadincinayetlerinidurduracagiz'

Beşerler da bu yardım çığlığına şunları söyledi:

Siz ne diyorsunuz yazılanlara?

Bir an evvel yardım edilir umarız...

Üst Alt