Son Konu

Ümraniye'de Vahşet! İşe Giden Genç, Yolun Ortasında Kalbinden Bıçaklanarak Öldürüldü...

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-fa940e77fe33e8158869c02e6be3d446752d22b5.jpg

Ümraniye'de işe gitmek için meskenden çıkan Batuhan Kurt isimli genç, yolda yürürken kimliği belirlenemeyen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. 

Saldırının akabinde ağır yaralanan Kurt, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 

İstanbul'da Kapalı Çarşı'daki kuyumcuda çalışan 21 yaşındaki Batuhan Kurt, işe gitmek üzere meskenden çıktı. Kurt, yürüdüğü esnada karşısından gelen ve kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından kalbinden bıçaklandı. Kuşkulu olay yerinden uzaklaşırken, Batuhan Kurt ailesine haber verdi ve ambulans geldikten sonra hastaneye kaldırıldı. 

Ümraniye Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Batuhan Kurt, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. Polis takımları şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

'Kimseyle hasımlığı olmayan, mahallede eş dost tarafından çok sevilen bir çocuktu'

Batuhan Kurt'un ağabeyi Oğuz Kurt, 'Dün sabah saatlerinde kardeşim konuttan çıkıyor işe gitmek için. Telefonla uğraşırken bıçaklanıyor. Kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından iki kez bıçak darbesi alıyor. Hastaneye kaldırılıyor, hayatını orada kaybetti. Olay olduktan sonra annemi arıyor. 'Anne ben bıçaklandım, ambulansa haber verin' diyor. Annem, 'Neredesin annem' dediğinde, 'Anne ben sokaktayım' diyor. Kendisi çok pak düzgün bir insandı. 21 yaşındaydı kardeşim. Kimseyle hasımlığı olmayan, mahallede eş dost tarafından çok sevilen bir çocuktu. Hatalıların bir an evvel bulunmasını istiyoruz. Emniyet güçlerinden yardım istiyoruz' dedi.

Cinayet anı güvenlik kamerasına yansıdı...

Üst Alt