Son Konu

Ünlü Oyuncu Evan Rachel Wood, Marilyn Manson Tarafından Tecavüze Uğradığı Korkunç Anları Açıkladı

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-50eca210792086b5600ce181833950af06ec3ea5.jpg

Başarılı oyuncu Evan Rachel Wood, klip çekiminde Marilyn Manson tarafından tecavüze uğradığını açıkladı. Bizler de Evan Rachel Wood'un açıklamasını ve detaylarını sizler için derledik. Siz de içeriğimizi merak ediyorsanız sizi şöyle alalım.

'Westworld', 'True Blood', 'Into the Forest' ve daha birçok projede yer alan başarılı oyuncu Evan Rachel Wood'u hepimiz tanıyoruz.

Kendisi 2022 Sundance Sinema Festivali’nde gösterilen ‘In Phoenix Rising‘ belgeselinde itirafta bulundu.

Aktris, 2007 yılında ‘Heart-Shaped Glasses’ müziğinin klibinin setinde Marilyn Manson tarafından tecavüze uğradığını söyledi.

Wood, klipte seks sahnesini canlandıracaklarını bildiğini lakin Marilyn Manson'ın kameralar önünde sahiden alakaya girdiğini belirtti.

Tıpkı vakitte sette çok fazla alkol tüketildiğini ve kimsenin kendisini savunmadığını ekledi.

"Set çalışanları da durumdan rahatsız oldu lakin ne yapacağımı bilemedim. Seks sahnesinde oynatıldım ve kameralar önünde tecavüze uğradım."

Geçmiş yıllarda Manson ile münasebet yaşayan Wood, daha öncesinde de Manson'ın kendisine istismarda bulunduğunu söylemişti.

Başarılı oyuncu açıklamasında, Manson'ın gazetecilere kliple ilgili neler söyleyeceğini belirttiğini ekledi. 'Klip çekiminde olağanüstü ve romantik vakit geçirdiğimizi söylememi belirtti. Ben de Manson'ın kızdırmaktan korktuğum için dediğini yaptım ve bu klip ilişkimizdeki şiddetin başlangıcı oldu. Sonrasında her şey daha da önemli bir hal aldı.'

Bununla birlikte Marilyn Manson'ın geçmiş yıllarda açılan 4 taciz ve şiddet davası daha bulunuyor.

Fakat ünlü müzikçi, her seferinde tüm bağlantılarının istekle olduğunu belirtiyor.

Açıklamadaki klibe buradan ulaşabilirsiniz

Siz bu hususta ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Üst Alt