Son Konu

Ünlü oyuncu Nihal Yalçın'dan Tamer Karadağlı açıklaması: Olağanüstü mimikleri...

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
altin_portakalda_nihal_yalcin_ve_tamer_karadagli_arasinda_ipler_gerildi_1633848726_5813.jpg

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ünlü oyuncu Nihal Yalçın En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazandı. Ödül aldığı sırada konuşma yapan Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı arasında geçen diyalog sosyal medyanın gündemine oturdu. Tören sonrası Nihal Yalçın, konu hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE
Altın Portakal Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü alan Nihal Yalçın ve ünlü oyuncu Tamer Karadağlı yaşanan "ödül" polemiği hakkında Nihal Yalçın sessizliğini bozdu.

tgchA_1633874493_9278.jpg

Güvenç Dağüstün'ün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Nihal arkadaşımdır, hastasıyım. Ödülü alır almaz mesaj attım, kutladım. Arkada duran beyden ise hiç hazzetmem. Ancak şöyle bir şey var: Nihal'in önce ödülü alıp sonra konuşmasını yapması gerekirdi. Heyecandan önce mikrofona gidiyor. Önce ödülü alsa o bey çoktan gitmiş olacaktı." şeklinde konuşurken Nihal Yalçın'dan cevap gecikmedi.

R9xa2_1633874469_5317.jpg

Ünlü oyuncu Güvenç Dağüstün'ün yorumuna "Evet çok heyecanlıydım. Ama törenden sonra arkadaki olağanüstü mimikleri görme fırsatım oldu" diyerek yanıt verdi. 

BJIEu_1633874433_5039.JPG

NE OLMUŞTU?

Bu yıl 58'incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne oyuncu Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın arasında geçen diyalog damga vurdu.

Festivalde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü kazanmanın sevincini yaşayan Nihal Yalçın, teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Yalçın'ın konuşması sırasında sahnede bekleyen Tamer Karadağlı, araya girip ödülü ünlü isme uzattı. Konuşması bölünen güzel oyuncu bir anda Tamer Karadağlı'ya doğru dönerek "Kim verdi ödülü, sus mu dediniz?" diyerek sert bir tepki gösterdi. Tamer Karadağlı ise Yalçın'a "Rica ederim, ödülünüzle birlikte konuşun diye..." şeklinde yanıt verdi. 

X4swm_1633848689_2593.jpg

İkilinin birbirine karşı olan tavırları herkesi şaşırtırken Nihal Yalçın, tören sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Twitter hesabından hayranlarına seslenen Yalçın "Lütfen Tamer’ in önüme geçmesine izin vermeyin! Bu gece benim gecem!" ifadelerini kullandı.

psnG2_1633848400_3175.JPG

Üst Alt