Son Konu

Ünlü Oyuncu Will Smith İlk Evliliği Sırasında Başka Bir Kadına Aşık Olduğunu İtiraf Ederek Herkesi Şaşırttı!

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-6e300e036a3ea75e56db89063342d27c61e88dc8.jpg

Will Smith, önümüzdeki hafta çıkacak 'Will' isimli yeni kitabında, rol arkadaşı Stockard Channing'e olabilecek en makus vakitte nasıl aşık olduğunu ve geçirdiği daha birçok şiddetli tecrübelerini okuyucularla paylaşıyor. Haberimizi merak ediyorsanız sizleri şöyle alalım...

Kaynak: ...
Will Smith'i hepiniz duymuşsunuzdur...

Birçok başarılı Hollywood üretimleri ile ismini hafızamıza kazıtan Will Smith, bu sefer bir itiraf ile gündeme oturdu.

Çok yakında raflarda yerini alacak "Will" isimli kitapta kimi açıklamalarda bulundu...

Oyuncu kitapta, 1993 yılında Six Degrees of Separation sinemasında rol aldığında birinci çocuğu Trey'i, birinci eşi Sheree Zampino ile memnunlukla karşıladığını açıklıyor.

Bu sinemanın çekimleri sırasında, yeni evliliği ve yeni doğan çocuğuna karşın sinemada birlikte yer aldığı Stockard Channing'e vakitle nasıl aşık olduğunu anlattı.

'Sheree ve ben, yeni doğmuş bebeğimizle evliliğimizin birinci birkaç ayındaydık ve Sheree için bu tecrübenin en hafif tabirle rahatsız edici olduğunu kestirim edebiliyorum.'

"Çekimler sırasında Stockard Channing'e aşık oldum," diye devam etti. "Film bittikten sonra, Sheree, Trey ve ben Los Angeles'a geri taşındık. Evliliğimiz güç bir başlangıç yaptı. Stockard'ı görmeyi ve onunla konuşmayı umutsuzca özlerken buldum kendimi." dedi.

Bu, Smith'in aktrisle bir defalık aşkını birinci açıklaması değil. Esquire ile 2015 yılında yapılan bir röportajda Smith, metot oyunculuğunun “tehlikeleri” hakkında bir konuşma sırasında aşkını lisana getirdi.

'Six Degrees of Separation filmi ile bir karakter için fazla ileri gitmenin tehlikelerini erkenden fark ettim” dedi. “Benim karakterim Stockard Channing'in karakterine aşıktı. Ve sonunda ben de Stockard Channing'e aşık oldum. Sinema çekimleri bitti ve meskene döndüm. Lakin Stockard'ı görmek için can atıyordum. Bu, zihninizi tekrar programladığınız metot oyunculuğuyla ilgili son tecrübemdi. Aslında psikolojinle oynuyorsun. Kendine bir şeyleri sevmeyi ve bir şeylerden hoşlanmamayı öğretiyorsun.” dedi.

Birkaç hafta sonra bir aktiflikte soru sorulduğunda, Stockard Channing, bu mevzu hakkında çok gurur duyduğunu söyledi.

'Bu kusursuz bir şey... Onu birinci gördüğüm andan beri ona hayrandım zira hakikaten tatlı olduğunu düşündüm. Onu çok koruyordum zira bu onun birinci büyük işiydi. Bu türlü hissettiğini duymak benim için mükemmel, çok memnunum.' diye belirtti.

Pekala siz bu hususta ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Üst Alt