Son Konu

Ünlü şarkıcı Keremcem'den şaşırtan evlilik açıklaması!

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_sarkici_keremcemden_sasirtan_evlilik_aciklamasi_1653462268_476.jpg

Aşkın ömrünün 3 yıl olduğu kuralına inandığını belirten Keremcem, zaten işine aşık olduğunu belirtti. Aşık olmadan evlenmenin uygun olmadığını ileri sürerken "Çocuk için evlenmem" açıklaması gündeme oturdu.

Bir çok dizi ve filmde rol alan 44 yaşındaki ünlü şarkıcı Keremcem, şarkıcılık kariyeriyle de 2004 yılında çıkardığı albümden günümüze kadar adını zihinlere kazımayı başardı. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir söyleyişi de sorulan soruları yanıtlayan Keremcem, samimi yanıtlarıyla bir yandan güldürürken, bir yandan duygusal anlar eşliğinde düşündürdü.

jmC60_1653462276_9191.jpg
keremcem ve eski eşi seda güven

"İŞİME AŞIĞIM"

2014'te dünya evine kendi gibi oyuncu Seda Güven ile giren Keremcem, Fransa'da gerçekleştirdikleri düğünle sadece 9 ay evli kalabilmişti. Bunun üzerine Keremcem "Ben işime aşık bir adamım. Evliliği sürdürmek çok zor. Çocuğum olsun isterim ama çocuk büyük sorumluluk. Sadece çocuğum olsun diye evlenmem. Ancak ne zaman büyük konuştuysam başıma geldi. 'Çocuk için evlenmem' dedim ya, o da başıma gelir. Çocukların da ana-babayla birlikte büyüme hakkı var. Kimse boşanmak için evlenmez ama zaten evliliği sürdürmek zor, bir de çocuk varsa çok daha zor. Çocuk sahibi olmak kadına bağlı" açıklamasında bulundu.

2qJfv_1653462295_3787.jpg
keremcem

"AŞKIN SEVGİYE EVRİLMESİ GEREK"

Sevilmeyi ve beğenilmeyi sevdiğini itiraf eden başarılı sanatçı "Sevilmeyi ve beğenilmeyi seviyorum. Hayatımda üç kez âşık oldum, üçü de üç yıl sürdü. 'Aşkın ömrü üç yıl' diyenler doğru söylüyor galiba. Aşkların bir süre sonra sevgiye evrilmesi gerek. Birlikte olan iki kişinin hayatlarının tamamen örtüşmemesi gerek. İki ayrı hayat ve kesişme noktaları gerek. Ayrı evlerde yaşamayı tercih edenlerin kendi hayatlarını korumaya çalıştığını düşünüyorum." ifadelerini kullandı. 

Üst Alt