Son Konu

Ünlü türkücü Ceylan'ın fenomen yeğeni Nazlıcan Arkan toprağa verildi

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_sarkici_ceylanin_fenomen_yegeni_nazlican_arkan_yogun_bakima_kaldirildi_1574415232_0575.jpg

Ünlü türkücü Ceylan'ın, İşte Benim Stilim müsabakasıyla tanınan yeğeni Nazlıcan Arkan, ağır bakıma kaldırılmıştı. Ceylan'ın fenomen yeğeni hayatını kaybetti. Genç kız gözyaşları içinde toprağa verildi. Ünlü türkücü cenazede zar güçlükle ayakta durdu.

Ünlü türkücü Ceylan'ın, bir vadedir hastanede tedavi gören fenomen yeğeni Nazlıcan Arkan hayatını kaybetti. 

eKKsH_1577028067_1318.jpg

Pankreas iltihabı teşhisi konulan ve tedavisi sürerken hastanede hayatını kaybeden 25 yaşındaki Nazlıcan Arkan toprağa verildi.

Yeğeninin tabutu başından ayrılmayan Ceylan, ayakta çetin durdu. Ceylan'a yakın arkadaşları  Berdan Mardini ve Alişan destek oldu.

Yvelk_1577028087_1972.jpg

DUA İSTEMİŞTİ

Ceylan, ağır bakımda tedavi gören yeğeni Nazlıcan Arkan hakkında açıklamada bulunmuştu. Ceylan, şunları söylemişti:

'Allah'a çok şükür umudumuz var. Rabbim, Nazlıcan’ı bize bağışlayacak. Daha çok genç 25 yaşında... Hepinizden dua bekliyorum biraz sonra yanına gireceğim. İçimiz kan ağlasa da, hepimiz için tasdikli hastamız da olsa hepimiz sabah işimize gidiyoruz lakin yürek yangın yanı fırtınalar kopuyor içimizde. İnşallah Rabbim onu evvel ablama sonra da bize bağışlayacak. Allah bütün hastalara, şifa versin. Her şeyin başı sıhhat.'

İŞTE BENİM STİLİM İLE TANINDI

Türkücü Ceylan'ın yeğeni Nazlıcan Arkan, ağır bakıma kaldırılmıştı. 26 yaşındaki Arkan, İşte Benim Stilim müsabakasıyla tanınıyordu. Arkan hakkında paylaşımda bulunan Ceylan, "Yeğenim Nazlıcan Arkan hala ağır bakımda. Lütfen dua edin. Arayan soran dua eden herkesten Allah razı olsun. Rabbim şafi isminle bütün hastalara şifa versin." notunu düşmüştü.

Ceylan, telefonla bağlandığı 2. Sahife programında ise, "İki aydır karnı ağrıyordu. Validesini üzmemek için söylemedi. İltihabın vücuduna yayılması sonucu kritik sürece girdi." tabirlerini kullanmıştı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

hpVql_1574415416_6161.jpg

Üst Alt