Son Konu

Ünlülerden Nejat Uygur Tweetleri...

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ünlülerden Nejat Uygur Tweetleri nejat uygur tweetleri, nejat uygur öldü, nejat uygur ölümü Sevgili melekler, dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden tiyatrocu Nejat Uygur'un ardındaki tüm ülke üzüntüyle sarsıldı Merhum sanatçının arkasından sanat ve politika camiası da taziye mesajları yayınladılar İşte sosyal medyadan Uygur'a ithafen yayınlanan taziye mesajlarından bazıları 17469 17469 unlulerdennejatuygurtweetleri5c4de95d10f30unlulerdennejatuygurtweetleri5c4de95d10f30 379 500 nejatuygur2jpg17469 Ünlülerden Nejat Uygur Tweetleri nejatuygur2jpg17469 Ünlülerden Nejat Uygur Tweetleri Muammer Güler: Tiyatro'nun büyük ustası #NejatUygur hakka yürümüştür Ailesine, sevenlerine ve sanat camiasına baş sağlığı diliyorum Suat Kılıç: Nejat Uygur da göçtü Sevenlerine ve yakınlarına Allah sabırlar versin Tolga Çevik: Özgün tiyatro insanı, hürmet değer ağabey ve hoca Nejat Uygur'a Allah'tan rahmet dilerim Ilk Kez ailesi, hepimizin başı sağolsun Teoman: Türk Tiyatrosu'nun başı sağolsun Mekanın cennet olsun Işın Karaca: Ve bir yıldız daha kaydı Allah rahmet eylesin Nejat Uygur, büyük artist, yolun ışık mekanın cennet olsun Sarp Apak: Acilen öğrendim Nejat Uygur vefat etmişFazla üzüldümAllah rahmet eylesin Ece Erken: Bu yıl bitsinNejat Uygur! Eser Yenenler: Sahnede canlı kanlı izleme şansım bulduğum, örnek aldığım büyük usta Nejat Uygur Allah rahmet eylesin Atilla Taş: Nejat Uygur'u kaybettik Ailesinin ve tüm sevenlerinin ve hepimizin başı sağolsunYeri doldurulamaz bir hoş adam Hakan Yılmaz: Nejat Uygur'u kaybetmişiz Allah rahmet eylesin İnci Türkay: Allah gani gani rahmet eylesin Nejat Uygur Murat Göğebakan: Nejat Uygur'u ( Babayı ) kaybettik Mekanı Cennet olsun Nihat Doğan: Mekanin cennet olsun buyuk artist Nejat Uygur id Demet Akalın Kurt: Nejat UygurMekanin cennet olsun Fettah Can: Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun büyük sanatçı Nejat Uygur Nilgün Belgün: Çok manâlı bir aktörü bir tiyatro adamını kaybettikAllah rahmet etsin Nejat Uygur Ailesine başsağlığı diliyorum Metin Yıldız: Bir büyük sanatçı daha ayrıldı aramızdan, allah rahmet eylesin #NejatUygur başımız sağolsun mekanı cennet olsun Doğa Rutkay: Nejat UygurTiyatronun ışığı,sahnenin neşesi,son perdenin bile en dostça efendisiSeni izlemiş elde etmek nimetNur içinde yat Başarı Algöz: Nejat UygurHayatı boyunca yalnızca tiyatro yaptıMekanı cennet Olsun Evrim Akın: Mekanın cennet olsun Nejat Uygur Emre Altuğ: Bir dev bir efsane bir büyük ustadır Nejat UygurMekanı cennet olsun inşallah Kuşum Aydın: Bir çınar daha göçtü bu dünyadan Yolun ışıklarla dolsun Nejat Uygur Merve Sevi: Başımız sağolsun Hamdi Alkan: Nejat Uygur ustayı kaybettikMekanı cennet olsun Ali Sunal: Nejat uygur Hayran olduğum büyük ustam Hatice Şendil: Buyuk sanatçı sanatina essiz degerler katan hepimizin kalbindeki guzel kral Özcan Deniz: NEJAT UYGUR USTAYI KAYBETTIKALLAH rahmet eylesin Özge Ulusoy: Bu dek insani gulduren biri illa fakat cennetlikNejat Uygur'a Allahtan rahmet yakinlarina sabir diliyorum Fadik Sevin Atasoy: Nejat Uygur ustamizla calisma sansina nail olmustum,isiklar icinde daima o cocuksu gulusunle hatirlanacaksin degerli ustamiz Genişletmek için tıkla  

Üst Alt