Son Konu

ünlülerin ilk aşkları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ünlülerin ilk aşkları ünlülerin birincil aşkları Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü Kimisi yeni aşkıyla başta yaşayacak bu günü Kimisi uzun yıllar birlikte olduğu yaşam arkadaşıyla geçen günlerini hatırlayıp aşkını tazeleyecek Lakin ne olursa olsun, bugün cümbür cemaat birincil aşklarını da hatırlayacak Kimi okulda, kimi yazlıkta ya da mahallede, kimi de ayrıntılarıyla platonik ve sadece beyazperdede Bu Sevgililer Günü’nde 10 ünlüye birincil aşklarını sorduk TUĞBA ÖZAY Manken 1548628722 1548628722 unlulerinilkasklari5c4e32f6d5585unlulerinilkasklari5c4e32f6d5585 http:wwwhurriyetcomtrnp06467350646 Beş yaşındayken Kemal’i öptüm ilk olarak beş yaşında, babaannemin üstteki kat komşusunun oğlu Kemal’e aşık olmuştum Yakışıklı bir çocuktu Gerçekte aşktan öte bir hayranlıktı bu Biz birbirimize hayrandık Onunla beraber oyunlar oynardık Kemal’i bir kere yanağından öpmüştüm O an kalbim pır pır etmişti Bu hayranlık yedi yaşına dek sürdü Daha Sonra araya ayrılık girdi bir daha da birbirimize rastlamadık MURAT BOZ Şarkıcı Yanağından öptüm arkadaşlarım fazla amatörsün dediler 1548628722 1548628722 unlulerinilkasklari5c4e32f72d370unlulerinilkasklari5c4e32f72d370 http:wwwhurriyetcomtrnp06477350647 Gerçekte aşık olduğum zaman 13 yaşındaydım O dönemlerde karşısında cinsle olan ilişkilerimde defalarca içine kapanık ve fazla utangaçtım Çöpçatan arkadaşım Derya bizi bir araya getireceğine söz verdi 14 yaşıma geldiğimde bir bahar günü, okulların kapanmasına 12 ay kala bu sözü tuttu Ben kızın da bana ilgisi olduğunu duyunca havalara uçtum Onunla bir araya geldiğim ilk ve son günü hiç unutmuyorum Okulun girişinde buluştuk ‘Merhaba’ diyerek yanağından öpme isteğim tüm arkadaşlarım tarafından amatörce bulundu Hatta kızın yeniden görüşmek istememesinin nedeninin bu olduğunu söyleyenler oldu Onu yaklaşık 6 sene görmedim Ta ancak benzer üniversitede okuduğumuzu fark edinceye dek Fakat beni tanıdığını bile zannetmiyorum Zaten bir erkek arkadaşı vardı En büyük platonik aşkım da Gülşen Bubikoğlu’dur Şimdi bile ağzım açık televizyona bakakalıyorum Masalsı bir güzelliği var DOĞA RUTKAY Oyuncu Paris’te Son Tango’yu izlerken aşık oldum İlkokul yıllarından aklıma kazınan tek bir ad var, Marlon Brando Gerçekten pek ünlülere platonik aşk duyan biri değildim Beni etkileyen ortaokuldayken izlediğim, Marlon Brando’nun oynadığı Paris’te Son Tango olmuştu Oyuncu almak istediğim için önce Brando’nun oyunculuğundan etkilendim Daha Sonra yaşam hikayesini araştırdım Bilhassa Kızılderililere sahip çıkıyor olması fazla hoşuma gitti Bütün filmlerini peşine düşüp takip ettim Charlie Chaplin’le beraber, duvarına posterini astığım tek ünlüydü Kendime fotoğraf ve videolarından oluşan büyük bir evraklar hazırladım Hala Marlon Brando filmlerine rastladığımda büyük bir zevkle izlerim TAN SAĞTÜRK Dansçı Okulun bahçesinde balerin ablalarımıza yakalandık Sekiz yaşındaydım İzmir’de benzer mahalledeydik Çok hoş bir kızdı Yıllar sonradan bir gösterime geldiğinde, çıkışta karşılaştık İki çocuğu olmuş Önce onu tanıyamadım bir daha da görüşmedik Daha net hatırladığım aşkım da konservatuvarda ortaokul birinci sınıftayken bir balerin arkadaşımdı Adı Yasemin Ben dans ederken kulisten beni izliyor, bana enerji veriyordu Bir gün okulun bahçesinde birbirimize sarılırken balerin ablalarımız bizi yakaladı Yaşımızın fazla küçük olduğunu söyleyip ‘Burada böyle şeyler olmaz’ diye bizi azarladı Aşkımız öylece bitti ama arkadaşlığımız devam etti HÜSEYİN KARADAYI DJ Ilk aşk acımı Ajda Pekkan sayesinde atlattım id Ilk aşık olduğumda dokuz yaşındaydım Uzun vakit ‘seni seviyorum’ diyemedim Çok utanıyordum, elini tutmayı bırakın, yüzüne bakarken bile kızarıyordum Gözlerine, bana bakışına, saçlarına, güzel dudaklarına aşık olmuştum Kendimi güneşin içinde hissediyordumYaz aylarında üç ay görüşebiliyorduk Kışın bambaşka şehirlerdeydik Bir yazı birlikte geçirdik, 2 sene yaz sonu gelmeden koptuk yeniden da hiç karşılaşmadık Evde Ajda Pekkan’ın ‘Dile Kolay’ şarkısını dinleyerek acımı azaltıyordum Plağın kapağındaki güzel kadın Ajda da benim en büyük tesellim oldu sonra da yıllarca Ajda Pekkan’ın karşıma çıkmasını bekledim PAMELA Şarkıcı Aldığı “P harfi kolye hâlâ durur İlkokulu yurtdışında okudum Beş karakter bir gruptuk ve tek kız bendim Bir zaman daha sonra içlerinden Brian’a aşık oldum Komik ve zeki bir çocuktu Çok da yakışıklıydı İlkokul 3 sınıftan 5 sınıfa kadar bu aşkı daima içimde sakladım 5 sınıfın sonunda yaz tatiline girmiştik Bir gün Brian bir anda bize geldi Beni dışarıda çağırıp kapının önünde kızara bozara senelerdir benden hoşlandığını ve artık itiraf etmek zorunda hissettiğini söyledi O an bayılacağımı zannettim “Sen benim tanıdığım en hoş, gülünç, eğlenceli ve akıllı insansın Senden başka hiçbir şey düşünemiyorum demişti Ilk öpücük önce yanaktandı Sonradan tez dudağa kondu Onu düşündükçe yanaklarım ateş gibi oluyordu Doğum günlerinde birbirimize daima özel hediyeler alırdık Bana “P harfinden altın bir kolye almıştı Hâlâ durur Aşkımız babasının aniden başka bir ülkeye tayini çıkınca bitti Bir vakit defalarca mektuplaştık ama bir şekilde izimizi kaybettik 5 sene önce internette buldum onu Bir iki defa yazıştık lakin yeniden karşılaşmadık NEBAHAT ÇEHRE Oyuncu Ağaçtan yüzük yapıp nişanlanmıştık Ben birincil aşık olduğumda 15 yaşımdaydım O da Galatasaray Lisesi’nde okuyordu Arkadaşlarım yoluyla tanışmıştık ‘Seni seviyorum’ diyebildim mi hatırlamıyorum İnşallah söylemişimdir Beni erkeklerde kişilikli ve karşısındakine güven veren duruş etkiliyor O da öyleydi Ağaçtan yüzük yapıp nişanlanmıştık Ben güzellik kraliçesi seçildikten sonradan ayrıldık Yıllar sonradan Polonezköy’de soy binerken karşılaştık Evlenmişti ve çocukları vardı İkinci eşim Yavuz Demir’in lisede bir derslik altındaydı Bir gün Yavuz’la beraberken onunla restoranda karşılaştık Yavuz biliyordu natürel onu pek heyecanlandım ama elimdeki çatal bıçak yere düştü AHMET ÜMİT Yazan Hemen bile Ingrid Bergman filmlerini kaçırmam, eşim sinirlenir Benim ilk aşkım Ingrid Bergman’dı 11 yaşındaydım öncelikle Gaziantep’teki yazlık sinemada ‘Aşktan da Üstün’ isimli filmde onu izledim Hüzünlü bakışlarından, dudaklarından çok etkilenmiştim Karşısındaki oyuncuları fazla sevsem de kıskanırdım Örneğin kendimi yıllarca Cary Grant gibi hissetmiştim Casablanca filmi beni çok etkiledi Bazı filmleri iyi olmasa bile o oynadığı için bana fazla güzel gelirdi Aşık olduğum kızlarda da onu arıyordum O dönemlerde Hey isimli bir dergi çıkardı Arkadaşlarım ABBA resimlerini toplarken ben Ingrid Bergman fotoğraflarını biriktirirdim Bu ilgi ilk kız arkadaşıma dek sürdü Derhal de gece yarıları filmlerini görsem halen oturur izlerim, eşim de bana sinirlenir Benim için efsanevi kadınlardan biridir KEREMCEM Şarkıcı Hay Allah şimdi anladım o da benden hoşlanıyordu Aşkı ilk hissettiğim ya da hissettiğimi sandığım süre Milas Sakarya İlkokulu 3 sınıftaydım İsmini vermeyeyim ama simsiyah saçları ve içine bakamadığım iri mavi gözleri vardı O seneler hatıra defteri hediye etmek moda olmuştu Benim defterime de ilk maniyi yazan oydu Niçin bilmem bana bir defter hediye etmişti (Hay Allah şimdi anladım galiba, o da benden hoşlanıyordu!) Ona duygularımı hiç söyleyemedim, hatta niyetlenmedim bile Yani benimki bütün anlamıyla platonik bir aşktı yeniden hiç görüşmedik Eski bir röportajımda ismini söylemiştim O sırada Aşk Oyunu dizisi için İzmit’te bir hastanede çekim yapıyorduk Bir doktor yaklaştı yanıma Onun babası olduğunu söyledi, birazcık konuştuk, çok ama fazla utandım ROJİN Şarkıcı Urfalı inşaat işçisine aşkım 5 yıl sürdü Ben12 yaşındaydım ve o 19 yaşında Yusuf isminde Urfalı bir inşaat işçisiydi Fazla yakışıklıydı, Johnny Depp’e benziyordu Okula bu vesileyle beni takip ediyor ama hiç konuşmuyordu Görüp babama söylerler diye İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın bir filminde, İbo duvara “Urfalı sana mecbur diye yazmıştı Bizimki de çivi yazısı gibi yazısıyla“Urfali sahan mecbir yazıp arkadaşımla yollamıştı Ben de evin damına çıkıp ona bakarak evlenme hayalleri kuruyordum Nihayet bir araya geldiğimizde babama yakalandık, bizim tekvandocu da benden önce kaçtı O gün feci bir dayak yedim Aşkımız bin bir türlü eziyetle 5 yıl sürdü; tüm mahalle biliyordu Ailesi benim “hür bir kız olduğumu düşünüyordu, benimkilerse okuyup memur olmamı istiyordu Derken ailesi Tevhide adında amca kızını istedi Bir gece mahallede davul zurna sesi ve Yusuf evlendi Karısı Tevhide biri karnında biri elinde iki çocukla bana tepeden bakarak önümden geçiyordu Adana’ya yıllar daha sonra döndüğümde Yusuf’u gördüm Feci kilo almış, saçlar gitmişti Dokuz çocuğu olmuş  

Üst Alt