Son Konu

Üzücü bir aşk hikayesi

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
öncelikle selamlar arkadaşlar derdimi paylaşmak istedim çoktan tşkler
ilk önce ben lise sonda okuorm bundan 2 yıl önce ortaokulda aynı dersaneden olduğum kızı sevdim oda beni sevdi ve çıkmaya başladık okullarımız farklıydı oturduğumuz yerlerde uzaktık yani benim azıcık ailevi problemlerim birazda okul çok kötü bir dönemdeydim ve onun bundan hasar görmemesi için ayrılma kararı aldm ayrıldık aradan 3 4 gün geçti dayanamadım ve baştan barıştık bir hafta daha sonra ben çok ama fazla düşündükten sonra bitmiş onun hasar görmesinden korktum kırılacağınıda mahsus baştan ayrıldım lakin hala seviyordum konuşuyorduk sıradan bir arkadaş gibi ayrıldıktan 1 hafta sonra birisi ile çıktığını söyledi ben onu kaybetme korkusu ile ve başkasının onunla olmasıda çıldırttı ve eski konuları açtım bundan daha sonra 2yıl ortadan kayboldu ne msjlarıma cvp yazdı ne msnde bulabildim bu gece arkadaşların zoru ile konuştum eski konular açıldı ben anlattım neden böyle yaptğımı filan bana onun sadece benimle konuşması bile yeterliydi ama o bunuda istemedi ve bana şunları söyledi gerçekte sana tşk ederim sen ayrılmasaydın şuanki sevgilimle çıkmayacaktık sayende çok mutlu bir ilişkim var ben bu konuşmadan sonradan yıkıldım ne diyeceğimi bilemedim ne kdr sevdiğimi anlatamam arkadaşlar ne yapmam gerekiyo bana bi hafıza verin

Üst Alt