Son Konu

Uzucu Mesajlar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Uzucu Mesajlar
Kısa Uzucu Mesajlar

Yaşarken ağlamayı ağlarken olmeyi duşundunmu? Sevgi acısı cekip benim gibi geceleri olumle yuz yuze geldinmi alcak sevgili

Rabbime sığındım kimse kalmadı hayatımda herkes yalan olmuş sevgi piyasasında sende yalan oldun ellerimin arasında

Al beni vur yere parca parca et sadece eskisi gibi olalım sadece ellerinde hayatım son bulsun gulum sevdim seni uzme beni

Seni sevmiyorum artık yeni sevenler bul kendine seni istemiyorum artık kalbimden adın silindi girmez bir daha hayatıma

Seni duşunup ağlarım oksuz gecelerimde seni duşunur teselli olurum yarım kalan hayatımda don ne olur bebeğim

Yarına hevesle bakma umutlarımı kırdın senin icin gururumu ayaklar altına aldım şimdi umutlarımla surunuyorum olduğum yerde

Esir olmuşum sozlerine soz gecmez kalbime beni terk edip gittin ya sozlerimi yaşlı bıraktın hatıraları suluyorum gozyaşlarımla

Butun dertlerimle beddualarım sana Kırdın kalbimi bunu unutma! Bu kalbin hesabı sorulucak gunun birinde o zaman cıkma karşıma

Peri masallarındaki hayal urunleri gibisin, ancak o masallarla yaşarsın o masallarla uyanırsın yalan insan

Sen benim pembe hayallerimi karanlık bulutlarla kapatan bir kabustun artık o kabustan kurtulma zamanı geldi seni kendi atmosferinde bırakıyorum

En guzel yarınlar senin olsun,omrun mutlulukla dolsun cunku sen buna layıksın Eğer gun gelirde beni unutursan inan ki gulum canın sağ olsun

Gokyuzu yıldızlarla doluydu, ben hep seni duşunurken Huzun yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye
Aynı onlar gibi sende benden cok uzaklardaydın Goz kırpardın uzaklardan sessizce Bense hep seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gozlerimle

Bir Aşk Masalının iki ayrı karakteriymişiz seninle sen zalim ben masum rolunde, bu aşk masalının galibi hep zalimler mi olacak?

Dun gece yine aklımdaydın saatlerce, once olumu sonra sensizliği duşundum Hic farkı yoktu biberinden, cunku olum sensizlikse, sensizlik zaten olumdu

Yaralı hayatıma merhem olmadın gelmedin, hatırımı sormadın, soğuk gecelerimde bir senin icin uykusuz kaldım guneşsiz sabahlarımda adını sayıklayıp uyandım

alıntı

Üst Alt