Son Konu

Windows 8 half life launcher calismayi durdurdu hatasi cozumu?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Oncelikle Allahin selami hepimizin uzerine olsun arkadaslar Son gunlerin çok gundembi konusu bu half life launcher calismayi durdurdu hatasi
bilindigi uzere cs oynayanlar online oynamak istedikleri zaman hile acilmayan serverlarda lan game tarzı oynayip oyundan zevk almak isterler bunun icindir ki sxe injected gibi hile engelleyici program kurmalari gerekmektedir Ben 5 yildir online cs oynuyorum Senoyna serwerlarda socl tatamalidir
yalnız bi hafta once bi bilgisayar aldim yeni nesil i7 islemci 4 gb ekran karti 32gb ram windows 8 orjinal notebook cs kurdum once ekran boyutu kucuktu ugrastim kendim duzelttim ekran olceklendirme var grafik ayarlarindan onu hallettim simdide sxe acip cs aciyorum ve oyuna girmek icin consol tikladigim zaman half life launcher calismayi durdurdu Windows duzelmesi icin cagre ariyor tarzinda bir sey çıkıyor diger pcmde win7 var sıkıntı yok Windows 8 sorunudur bu suan pc çok rahat ve cok seri zaten yenı pc hic win7 donmek istemiyorum cok araştırdım guvenlik duvarindan sxe hlexe izinlerini verdim uzak masa ustu performance veri yonetiminden izinleri verdim uyumluluklarin hepsini tektek denedim cs silip yukledim farklı yerlerden setup indirip yukledim nuh dedi peygamber demiyo eger ki bu sorunu cozebilecek bi saygıya deger bi guzel abimiz kardesimiz varsa acil yardimlarini bekliyorum ve sabit kalması gerekecek bi konu olatak görüyorum ilk defa bi sitede konu aciyorum frmtr uyelerine adminlerine okurlarina guveniyorum herseyi acikca yazdım umarım bilgisi olmayan arkadaşlar hayal kiriklogina ugraticak sorular sormaz Çözümünu bilen bi arkadas mutlu eder beni ve daha sonra bu sorunla karsilasacka olanları suan bircok kişi zaten bu dertten muzdatip

Üst Alt