Son Konu

Windows 8 Nasıl Format Atılır Resimli Anlatım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Windows 8 Format Atma Resimli Anlatım

Windows 8 büyük sürprizlerle girdi hayatımıza Yeni bir görünüş ile kullanıcıya sunulan windows 8'e format atmayı sizler için resimli olarak hazırladık

Eğer windows 8 işletim sistemi kurulu olan bilgisayarınıza format atmak istiyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla peşine düşüp takip etmeniz tatmin edici olacaktır

Windows 8 Nasıl Format Atılır Resimli Anlatım

Windows 8 kurulum cd sini taktıktan daha sonra karşınıza çıkacak ekranda dil, alan ve klavye giriş yöntemini seçtikten daha sonra next diyoruz ve bir sonraki adıma geçiyoruz

Karşımızda windows 7'de olduğu gibi Derhal Yükle butonu çıkacak Bu butona tıklayın kurulum başlıyor mesajını alacaksınız

Windows 7 de olduğu gibi karşınıza mahsul lisans anahtarını soran pencere kazanç Ürün anahtarını dürüst bir şekilde yazdıktan sonradan Windows 8'in kurulumuna sürdürmek için next butonuna tıklayın

Şimdi yukardaki resimde olduğu gibi karşınıza hizmet sözleşmesi gelecek Sözleşmeyi kabul edin ve Next butonuna baştan basın

Buraya değin herşey alışılagelmiş ise işleme devam edelim Karşımıza gelen bu yeni ekranda size ne tür bir doldurma yerine getirmek istediğiniz soruluyor Yeni bir kurulum mu yoksa yükseltme mi?

Burda yapmamız gereken upgrade seçeneğini seçip NEXT butonuna tıklamak

Karşımıza hard diskimiz çıktı Benim hard disc kapasitem 20 GB Sizde kendi bilgisayarınızın HD si çıkacaktır Windows 8'i belirlemek için ekranda görünen driver yazısına tıklamak ve eğer hard diski bölümlendirmeyecekseniz NEXT butonuna akın etmek

Şimdi aynen Windows 7'de olduğu gibi yükleme işlemi ve sırası bize yavaşça gösterilecek Yapmanız gereken arkanıza yaslanıp yükleme işleminin bitmesini beklemek *

Üst Alt