Son Konu

Windows'un rakibi sadece 29 Dolar!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ali Gungor
Windows'un en buyuk rakibi satış listelerinin tepesinde; ustelik satış fiyatı sadec 29 Dolar!
imageswindowsunrakibisadece29dolar5ad384cdc93d2

Apple Mac OS X'in en gelişmiş işletim sistemi olduğunu iddia ediyor
Apple'ın Snow Leopard işletim sistemi on satışa cıktı Amazoncom'un en cok satanlar listesinde sadece birkac gun icerisinde tepeye yerleşti

29 dolara satılan Snow Leopard yukseltmesi ve 49 dolara satılan Snow Leopard Family Pack, Amazon listelerinde birinci ve ikinci sıradaydılar Aile paketi 5 bilgisayara kadar lisans sunuyor Apple daha once Leopard'u 129 dolara satıyordu

Apple Mac OS X 106 olarak da bilinen Snow Leopard'ı Eylul ayına kadar piyasaya surmeyecek

Snow Leopard donanım olarak Intel tabanlı Mac'lere kurulabiliyor ve Mac OS X 104 yani Leopard gerektiriyor Mac OS X 104 yani Tiger kullananlar icin Snow Leopard, iLife ve iWork'u birleştiren bir paket olan Mac Box Set'in fiyatıysa 169 dolar Beşli lisanslı kutu ise 229 dolar Kısacası yukseltme ucuz, komple işletim sistemi fiyat olarak pek de ucuz değil

Bir kıyaslama yapılırsa, Microsoft gecen hafta uc lisanslı Windows 7 Home Premium'u 14999'dan satacağını duyurmuştu En ucuz Windows 7 ise 11999 dolara Home Premium Upgrade

chip

Üst Alt