Son Konu

World of Trucks Nasıl Kurulur, ETS ile Nasıl Bağlanır?

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
world-of-trucks-1624362555.jpg

Aksiyon ve macera dolu oyunlar yerine sürüş becerilerinizi konuşturabileceğiniz Euro Truck Simulator 2 ya da American Truck Simulator gibi simülasyon oyunları oynuyorsanız aheste aheste yollarda tek başınıza dolanmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyunlarının geliştiricisi SCS Software tarafından kurulan World of Trucks platformuna katılarak oyuna biraz renk katabilirsiniz.

World of Trucks, yıllardır severek oynadığımız Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyunlarını tamamlayıcı bir online platformdur. Bu platform üzerinden kendiniz gibi bu oyunların tutkunları ile tanışabilir, başarılarınızı onlarla paylaşabilir ve diğer oyuncuların araçlarından ilham alabilirsiniz. Gelin World of Trucks nedir, nasıl kurulur, ETS ve ATS ile nasıl bağlanır gibi merak edilen soruların yanıtlarına yakından bakalım.

daab1fc55342424aec516f036b56af31bf58728c.jpeg

World of Trucks nedir?

World of Trucks, SCS Software tarafından geliştirilen bir online platformdur. Platformun amacı, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyuncularını online ortamda birleştirerek birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlamaktır. SCS Software, World of Trucks için tamamlayıcı çevrimiçi platform ifadesini kullanıyor.

World of Trucks platformuna dahil olmak için Euro Truck Simulator 2 ya da American Truck Simulator oyunlarından birini ya da ikisini de oynuyor olmanız gerekiyor. Daha sonra World of Trucks platformunda oyun bilgilerinizle ya da Steam hesap bilgilerinizle bir kullanıcı hesabı oluşturarak diğer oyuncularla iletişime geçebilir, forumda tartışmalara katılabilir, gelişiminizi burada paylaşabilir ve diğer oyuncuların araçlarından ilham alabilirsiniz.

World of Trucks hesabı nasıl oluşturulur?
  • Adım #1: Buradan World of Trucks internet sitesini açın.
  • Adım #2: Join Now seçeneğine tıklayın.
  • Adım #3: Oyunları Steam hesabınız üzerinden oynuyorsanız Steam seçeneği ile hesap oluşturun.
  • Adım #4: Elinizde oyunların ürün anahtarı varsa ürün kaydı üzerinden hesap oluşturun.
  • Adım #5: İstenilen tüm bilgileri doğru ve güncel bir şekilde girdiğinizden emin olun.
  • Adım #6: İşlem tamam.
ceebf47c96e1bad746cd6d11fba4530eea938266.jpeg

Euro Truck Simulator 2 ya da American Truck Simulator oyuncularının World of Trucks platformu üzerinden diğer oyuncularla etkileşime girmeden önce bir World of Trucks hesabı açmaları gerekiyor. Daha sonra ise bu hesabı oyun hesaplarınıza bağlamalısınız.

World of Trucks ETS ve ATS'ye nasıl bağlanır?
  • Adım #1: Euro Truck Simulator 2 ya da American Truck Simulator oyununu açın.
  • Adım #2: Profil sayfanızı açın.
  • Adım #3: Connect Profile to the World of Trucks butonuna tıklayın.
  • Adım #4: World of Trucks hesap bilgilerinizle giriş yapın.
  • Adım #5: İşlem tamam.
67294475557299c49b65179c2120ba449e2aa9a9.jpeg

World of Trucks online platformunu kullanmak için izlemeniz gereken son adımlar bunlardır. World of Trucks platformuna tamamen ücretsiz bir şekilde katılmış oldunuz. Platform üzerinden hangi bilgilerinizin paylaşılacağını World of Trucks profil sayfanızın ayarlar bölümünden dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

World of Trucks ile neler yapabilirsiniz?

0836d7eb0e3b9a59fd48d91b2b48e8ce93a22a41.jpeg

World of Trucks online platformu, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyuncularını tek çatı altında toplamayı hedefliyor. Hesaplarınızı bağladıktan sonra bu platform üzerinde diğer oyuncularla etkileşime girebilir ve sanki bir online oyun oynuyormuş gibi hissedebilirsiniz.

World of Trucks platformu aynı zamanda Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyunları için bir haber kaynağı görevi de görüyor. Oyunlara gelen son güncellemeleri, yeni versiyonları, eklenen yeni özellikleri ve son gelişmeleri bu platform üzerinden anlık olarak takip edebilir ve gerekli dosya indirmelerini de buradan yapabilirsiniz.

Platform, oyunculara kendi plakalarını oluşturma imkanı da sunuyor. Dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz plaka ile aracınızı benzersiz hale getirebilirsiniz. World of Trucks platformunun diğer bir öne çıkan özelliği ise kullanıcılarına özel görevler vermesidir.

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyuncuları platform üzerinden kendilerine yeni görevler ve bu görevlere uygun rotalar alabilirler. Platformda bulunan tüm oyuncular bu görevleri alabildiği için aynı anda aynı görevi aldığınız oyuncularla da anlık olarak iletişime geçerek görevleri çok daha keyifli bir hale getirmeniz mümkün.

Neden World of Trucks kullanmalıyım?

bf68c54c036e6bf3095a7b7a02755bce8796cd1b.jpeg

Neden kullanmayasınız? Sonuç olarak oyun oynamanın bir amacı da biraz sosyalleşmektir. Sosyal medya platformlarında ya da internet sitelerinin forumlarında Euro Truck Simulator 2 ya da American Truck Simulator oynayan birilerini aramak yerine bizzat oyunun geliştiricisi tarafından kurulmuş bir platform üzerinden diğer oyuncular ile iletişime geçmek çok daha keyifli olacaktır.

Yıllardır severek oynadığınız Euro Truck Simulator 2 ya da American Truck Simulator simülasyon oyunları hakkında en güncel bilgilere ulaşmak ve bu bilgileri üzerine diğer oyuncularla tartışmak da oyun keyfini arttıracaktır. Üstelik bu tartışmalarda söz sahibi olarak yeni güncellemelere katkı sağlamanız da mümkün.

World of Trucks oynamanın en büyük yararı ise yeni görevler edinmek olacaktır. Bir de bu görevlere çıkan diğer oyuncularla iletişime geçerseniz demeyin keyfinize. Genel olarak özetlemek gerekirse World of Trucks, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oynayan sessiz kalabalıkların sesi olmasını sağlıyor diyebiliriz.

Euro Truck Simulator 2 ya da American Truck Simulator simülasyon oyunlarını oynayan oyuncuları tek bir platform üzerinde birleştirmeyi hedefleyen World of Trucks nedir, nasıl kurulur, ETS ve ATS ile nasıl bağlanır gibi merak edilen soruları yanıtladık. World of Trucks hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Üst Alt