Son Konu

Xbox Store E3 İndirimlerinden Öneriler

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_60c36489a66c3_71859.jpg

Xbox Store'da E3 indirimleri başladı ve çok sayıda oyun da oldukça cazip oranlarda indirime girdi. Oyungezer'in tescilli Xbox'çısı Sabri Erkan Sabancı'nın Twitter'da bu indirimlere dair harika bir tablo hazırladığını görünce hemen "sitede de kullansak ya" deyiverdim. Yanlarındaki eğlenceli notlar da cabası :)

Hatta Sabri sitedeki tablo için ekstradan 10 - 15 tane daha öneride bulundu, Xbox sahibiyseniz bu önerileri kesinlikle dikkate alın derim. Hepsini aşağıda bulabilirsiniz:
OyunFiyatGame Pass'te var mı?Diğer notlar
NBA 2K21 Next Gen85₺Hayırİlk büyük indirimi.
Battlefield V41,70₺EvetEA Play'de var aslında.
Mortal Kombat 11: Ultimate Edition239,40₺HayırDaha önce 200₺'ye düştü. Bekleyebilirsiniz isterseniz.
Red Dead Redemption 2: Hikaye Modu201,5₺Red Dead Online varNormal hali 211₺, Ultimate 234₺
Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy144₺HayırGüzel üçleme ya…
Resident Evil 271,5₺HayırRaccoon City Edition'la daha ucuza gelebilir.
Resident Evil 385₺HayırYukarıdakinin aynısı. Bekleyebilirsiniz isterseniz.
The Witcher III: GOTY Edition38₺HayırYeni nesil güncellemesi ücretsiz gelecek.
Destroy All Humans!87,75₺EvetDaha fazla indirime girme ihtimali var ilerde.
Far Cry 312,12₺HayırHavalı kötü adam var diyorlar.
Far Cry 428₺HayırÇok kısaymış, oyunun başında bekleyince bitiyor.
Far Cry 548₺HayırBuna bir şey bulamadım.
Alien Isolation38₺EvetThe Collection paketi 85₺.
Assassin's Creed: Ezio Collection63₺HayırBir süredir gördüğüm en büyük indirimi.
Batman: Arkham Collection101,47₺HayırFPS BOOST NEREDE?!
Control Ultimate Edition95,60₺Evet ama yeni nesil yokXbox'taki şu ana kadarki en büyük indirimi.
Crash Team Racing Nitro Fueled95,80₺HayırEn iyi kart racing oyunu, tartışmıyorum bile bunu.
Darksiders III: Blades & Whip Edition110,75₺HayırÜçleme paketi. Trilogy deyip geçsenize be.
Desperados III126,25₺EvetXbox'taki şimdilik en büyük indirimi.
Doom (2016)35,25₺Hayır ama niye ki?Doom Slayers Collection'la almak isterseniz 67,5₺.
Dragon's Dogma: Dark Arisen29,28₺HayırBu haftasonu ikinci oyun duyurulmazsa olay çıkar.
Fallout: New Vegas20₺EvetSpeedrun'ını izleyip kendinizi üzmeyin.
Ghostrunner84,5₺HayırKonsolda oynanmaz diyorlar ama oynanıyor ya.
Life is Strange 2: Tüm Sezon96₺HayırGerçek renklerini göstermeden önceki LiS.
Middle-Earth: Shadow of Mordor GOTY Edition34,42₺HayırOnline achievementları düzeltildi, 1000G kasılabilir.
Monster Hunter World: Iceborne Master Edition134,25₺Hayır ama MHW varMonster Hunter World dahil paket.
Mortal Kombat XL63,75₺HayırBi' büyük beden alabilir miyim? Evet şişmanım ne var?
Prototype18₺HayırOHA 3.5 YIL SONRA İNDİRİMDE YUH
Prototype 223,5₺HayırÇÜŞ BU DA. ALACAKSANIZ ALIN NE ZAMAN TEKRAR İNDİRİME GİRER BİLMİYORUM.
Rare Replay19,12₺EvetGüzel paket kendileri, rahatlıkla öneririm.
Sekiro: Shadows Die Twice GOTY Edition283₺Hayırİlk %50 indirimi. US Store'dan 30 Dolara alabilirsiniz, 250₺ küsüre geliyor.
Sleeping Dogs Definitive Edition11,47₺HayırSquare Enix sat şu IP'yi birilerine de yeni oyun görelim.
Sunset Overdrive Deluxe Edition17,35₺EvetHakkı yendi :(
Titanfall 2: Ultimate Edition23,5₺Evet ama EA Play'deSenin de hakkın yendi yiğidim :(
XCOM 2 Collection63,5₺HayırXCOM give it to you. Özür dilerim bu espri için.
Yakuza 030₺EvetI WANNA BEEE YOUUUR GIIIIIRLLL UUUuuUUUuuUUU…
Yakuza Kiwami 262,5₺EvetNeden Yakuza Kiwami de indirimde değil ya?
Yakuza 6: The Song of Life42₺EvetYA CİDDEN MANYAK MISINIZ KIWAMI NİYE İNDİRİMDE DEĞİL?
Ace Combat 7: Skies Unknown Deluxe131,17₺EvetAma birkaç güne gidiyor Game Pass'ten...
Star Wars Squadrons139₺EvetAma EA Play'le var bu da.
Dead Island Definitive Collection13₺HayırTrailerı dışında bir şeyini bilmiyorum ama 13₺.
Borderlands Legendary Collection111,60₺Hayırİnsanların Sevdiği Borderlands Paketi diyecektim ama Pre-Sequel var.
South Park Bundle104,77₺Hayırİkinci oyunun adı hala rahatsız ediyor beni.
Kingdom Come Deliverence Royal Edition63,75₺HayırHayırlısıyla gelecek krallık.
Metro Saga Bundle127,50₺HayırExodus'un Gold Edition'ıyla birlikte, yeni nesil güncellemesi de ücretsiz.
Middle-Earth: Shadow of War Definitive Edition76,56₺HayırAma normal versiyonu var Game Pass'te.
Need For Speed Hot Pursuit Remastered139₺HayırAma birkaç haftaya geliyor EA Play'e, dolayısıyla Game Pass Ultimate'e.
Ori and the Will of the Wisps34,37₺EvetAlın gitsin ya elinize mi yapışacak geçen yılın en iyi oyunu :p
Quantum Break20,80₺EvetN'olur n'olmaz alın siz, Alan Wake gitti bu da gider falan Game Pass'ten.
Torchlight II16,87₺HayırDiablo ama değildi di mi bu oyun?
Torchlight III56,87₺EvetKeza bu da öyleydi sanırım…
Trials Rising Gold Edition70₺HayırRiders Republic gelene kadar idare edin işte.
Watch Dogs 2 Gold Edition82,5₺HayırFPS Boost'la da tadından yenmez şimdi…

Üst Alt