Son Konu

yaparmı yapmazmı? Güvenn

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaşlar benim erkek arkadaşımla aramda oluşan bir güven problemim var sizlere danışmak ve yardım almak istedim içim fazla sıkıntılı
erkek arkadaşımla karşılıklı faceimiz var fakat ben girmiyordum evde de net yok birdenbire bir girdim kuzeniyle bir konuşması vardı hala aklıma geldikçe iğreniyorum bir kızaaşık olduğunu bakışlarına aşık olduğunu ve cinsellikle ilgili şeyler yazmış o kızı aradığını bulamadığını twittera filan baktığını yani basmakalıp araştırmış ve o kuzenınden de yardım istiyor bulması için kuzeni de hani seviyordun senın kız yokmu dediğinde olum o farklı o öbür ben ikisini de yöneticilik ederim diyor canım o kızı çekti filan yazıyor neyse bunlar yeterince can atıcıtı pek zoruma gitti ki çünkü benim de bakışlarımaaşık olmuştu ve bizim 2 ay sonra1yılımız doluyor bana tek taş alacak aradığımda bu durumu sorduğumda ilk değil dedi sonradan evet şetana uydum fakat aldatmadım seni dedi buluştuğumuzda ise abuk subuk sapan bir hikaye uygdurdu yok sadakat testi değil bilmem ne

hemen erkek arkadaşlar size soruyorum her tarafta devamı gelirmi kız arkadaşlarım size soruyorum içim sıkıntılı ne yapmalıyım ??

bana güven her tarafta nolur vs deyip duruyor yeniden hiç denemiycem seni filan diyor lakin içim sıcacık yok s

Üst Alt