Son Konu

Yargı'nın Son Bölümündeki Atatürk Sahnesi Herkesin Tüylerini Diken Diken Etti

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-4a4eabb0912cd724c03f57983f9dc8e542e6a342.jpg

Yargı'nın dün akşam yayınlanan 19. bölümünde senaryoda olmamasına rağmen Samsun'daki saldırının ardından ek sahneler çekildi ve Ceylin ve bir kız çocuğu arasında geçen Atatürk diyalogu bölüme damga vurdu.

Başrollerini Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı ve Uğur Aslan'ın yer aldığı Yargı, yayınlandığı ilk günden itibaren ses getirmeye, izleyiciyi pazar akşamları ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Hikayesi, başarılı karakterleri bir yana Yargı, toplumsal olaylara sessiz kalmayışıyla da dikkat çekmeyi başarıyor.

Hatırlarsınız Yargı'nın 16. bölümünde de mülakat sorununa gönderme yapılmıştı. Ceylin'in koğuş arkadaşı KPSS'den 95 aldığını fakat mülakatta elendiğini söylemişti ve Ceylin karakteri de şaşkınlığını gizleyememişti.

Dün de Yargı'nın 19. bölümü izleyenlerle buluştu. Dizideki Atatürk sahnesi ise adeta bölüme damgasını vurdu.

Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde Samsun'un İlkadım ilçesinde Atatürk Parkı'nda yer alan Onur Anıtı saldırıya uğramıştı.

Bu olayın ardından senaryoda olmamasına rağmen ek sahneler çekildi. Başrol olan karakter Ceylin (Pınar Deniz) ile bir kız çocuğu arasında geçen bir diyalog ekrana geldi. Kız çocuğu defterine çizdiği resmi Ceylin'e göstererek "Çok seviyorum Atatürk'ü" dedi. Ceylin ise "Ben de" yanıtını verdi.

Tüyleri diken diken eden o sahneyi buradan izleyebilirsiniz;

Üst Alt