Son Konu

Yarım Saatte Tanımadığı 3 Kişiyi Bıçakladı, "Ben Yapmadım" Dedi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-c6e1723f7dc935e4d9ae7e458990e0a611599a6c.jpg

Bursa'da yarım saat içerisinde tanımadığı 3 kişiyi bıçaklayarak, yaralayan İdirs D. (25), adliyeye sevk edildi. İdris D., basın mensuplarının "Neden yaptın?" sorusuna, “Ben yapmadım, ben bilmiyorum” cevabını verdi.

Olay, dün, Osmangazi ilçesi İntizam Mahallesi'nde meydana geldi. Argümana nazaran, İdris D., kaldırımda oturan Koray B.'nin yanına gelerek, telefonu ile cüzdanını istedi. Reaksiyon gösteren Koray B. ile İdris D. ortasında tartışma çıktı. Tartışmanın arbedeye dönüşmesi üzerine İdris D., Koray B.'yi 2 yerinden bıçaklayıp, kaçtı. İdris D., metroda girerek, izini kaybettirmek istedi. Lakin bu sırada metrodaki güvenlik vazifelisi Abdullah Y. ile tartışmaya başladı. İdris D., Abdullah Y.’yi de bıçaklayarak, yaraladı. Kaçmaya devam eden İdris D., son olarak yoldan geçen ve içinde müşteri olan taksiye bindi. İdris D., “Neden bindin?” diye soran müşteri Ümit P.’yi göğsünden bıçakladı. Yaralılar olay yerlerine sevk edilen ambulanslarla farklı hastanelere kaldırılıp, tedaviye alındı. Abdullah Y. ve Ümit P.’nin hayati tehlikeyi atlatamadığı öğrenildi.

Polis takımlarınca yakalanarak gözaltına alınan İdris D., emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edildi. Emniyetten çıkarıldığı sırada basın mensuplarının "Neden yaptın?" diye sorduğu kuşkulu, “Ben yapmadım, ben bilmiyorum” dedi.

Üst Alt