Son Konu

Yaşam Hikayem ve Şimdiki Durumum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar ben 17 yaşında kendimce asosyal ve sevgilisi olamayan bir erkeğim gelin size neden böyle düşündüğümü anlatayım

Ilk okulu devlette okudum arkadaş çevrem iyi gibiydi fakat orta okulda 6 7 8 de hepsinde okul değiştirdim ve devletteki çocuklarla ilişkimi kaybettim6 7 8 de özel okullarda okudum bir sene bitiyor tam arkadaşlık kuruyorsunuz yeni mektep yeni ahali devamında kızlarla da ilişki kuramıyorsunuzGeldim liseye 3 senedir aynı lisedeyim oda özel (bu vesileyle bu özelleri bursla kazandım)oradaki çocuklar çok şımarık laftan anlamaz el şakaları yapan tipler bende o yüzden oradaki çocuklarla anlaşamıyorum kızlara geliyorum onlarda öyle para konuşuluyor(doğrusu devleti arıyorum)derhal değiştir okulunu gibi görüşler kazanç ama ben zaten çok okul değiştirdimseneye sınava gireceğim bitmiş alışma dönemi derken güç olurBuna asosyallik denmez ola ki lakin çevreme bakınca hiç adam zeki arkadaşım değilSevgilim yok bir yere yazılma şansım yok çok yoğunum derslerden aile baskısıda görüyorum bu yaşa geldin hala sevgilin değil mu diye dalga da geçiyorlar

Anlayacagınız arkadaslar hem arkadasım yok keza de sevgilim zaten arkadaslık olmadan sevgilide adam akllı olmaz son olarak üniversiteye dek sabret demeyin içimi hergün acıtan bir şart bu böyle devam etmememli sizce ne ypmam lüzumlu takviye edin lütfen

Üst Alt