Son Konu

Yeni Çıkan PC Oyunları ve Tanıtımları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Yeni PC Oyunları

2019 Yeni Çıkan PC Oyunları ve Tanıtımları

Crysis 2 Görsel anlamda PC'de zirve yapan ve teçhizat olanaklarını ardına kadar zorlayan Crysis oyununun devamı Crysis 2'nin konsollarda nasıl bir performans göstereceği ilgiyle beklenirken Xbox 360'da çıkan multiplayer demo, aklımızdaki soruları büyük ölçüde yanıtladı “En enerjik PC'leri bile zorlayan Crysis 2, konsolda nasıl gözüküyor? Cevabımız belirlenmiş ve net: Fiilen çok iyi gözüküyor! Yalnız belirlenmiş yargıya ulaşmak için hemen şimdi erken bir aşamada olduğumuzu söyleyebiliriz Çünkü elimizdeki oyun, beta ve multiplayer Bildiğiniz gibi oyunlar, internet ortamında temas problemleri düşünülerek grafikleri birazcık daha düşürülüp karşımıza çıkarlar Bunun üzerine oyunun beta olduğunu da hesaba katarsak neden kesin hak için erken konuştuğumuzu anlamış olacaksınız

Killzone 3 Londra'da gerçekleştirilen PlayStation Experience adlı etkinlikte Killzone 3'ü Türkiye'ye gelmeden ayrıntılı olarak oynama fırsatımız oldu Bir tam günü Killzone 3'e ayıran Sony, oyununa ne dek güvendiğini gösteriyor Orada bulunduğumuz süre içinde Killzone'un yapımcılarıyla görüşme ve oyunu onların ağzından duyma ayrıcalığını elde ettik Natürel multiplayer testlerde onlardan birkaç tanesini de öldürmüşsek o da bizim artımız olsun

Battlefield 3 Duyurulduğu günden itibaren bütün Battlefield hayranlarını heyecanlandıran, Battlefield serisine gönül veren insanların tüylerini ismiyle bile diken diken edebilen Battlefield 3, fazla iddialı biçimde geliyor Son haftalarda gündemden hiç düşmeyen Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 3 ile ilgili bilgiler artarak gelmeye devam ediyor

Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds Dövüş oyunları Atari salonlarının birincil zamanından beri dünyayı en fazla saran oyunlar olmuştur Street Fighter ile başlayan macera kesintisiz ve hızlı bir şekilde kendini yenileyerek devam etmiş ve defalarca öbür şekillerde karşımıza çıkmıştır Bazen birleştiler bazen ayrıldılar, lakin her zaman amaca uygun olarak sürekli bir aksiyon içerisinde bıraktılar bizi

Deneme Drive Unlimited 2 Bir sosyal yarış oyunu Yarış oyunları olmadan olmaz Anında her oyuncu çocukluğundan itibaren mutlaka bir veya pat diye fazla yarış oyunu ile zaman geçirmiştir Yarış oyunları denilince de akıllara ilk gelen isimlerden biri de Deneme Drive'dır Commodore 64 yıllarından beri devamlı Deneme Drive serisi büyük bir evrim sonunda yarış simülasyonu olmaktan çıktı bütün bir hayat simülasyonu haline dönüştü

Dead Space 2 Korkmayı severim Tüylerimin diken diken, gerilmiş bir şekilde ekrana görmek, o tekinsiz atmosfere kendimi kaptırmak benim için en hoş ziyafet yollarından biridir Biliyorum, ola ki kulağa ilginç geliyor ama dört yaşında, TV'de nefret filmi fragmanı görüp, ailemi sinemanın ne olduğunu bile bilmeden beni sinemaya götürmesi için zorlamıştım Ardından gelsin korku filmleri, gitsin gizem içerikli kitaplar Yıllar geçti, bağımsız Kore filmlerine bağımlı oldum fakat nefret sevdamdan hiç geçmedim Filmler, çizgi romanlar ve natürel oyunlar!

Super Meat Doruk Abes zamanının çoğunu bilgisayar oyunu oynayarak geçmek… Herhangi bir türde oyunu piksel piksel etmek… Bir nedeni olmadan bir oyuna günlerini saptamak… Evet, hardcore gamerlardan bahsediyorum Yeni bir seneye başladığımız şu günlerde “hardcore gamer tabirini azıcık fazla görmeye başladım Çevremdeki birçok insan zamanının önemli bir kısmını oyun oynayarak geçiriyor Peki hepsi Hardcore Gamer mı? Bence yok

Peki, şöyle yapalım Et parçasından oluşan bir kahramanın bulunduğu bir platform oyunu ne kadar hardcore olabilir?

Gray Matter Jane Jensen! Bu ismi eski adventure oyuncuları iyi bilirler Gabriel Knight: Sins of Fathers, Gabriel Knight: Beast Within, Gabriel Knight: Blood of Sacred, Blood of Damned gibi kalbur üstü oyunların, yazarı, yaratıcısı, tasarımcısı, kısacası her şeyi Aslında ressam bir yazan olan Jensen, dönemin önde gelen adventure oyun firmalarından Sierra ile bir araya gelmiş ve Gabriel Knight üçlemesini yaratmıştı Hatta oyunların harikulade romanları da piyasada oldukça yankı uyandırmış, baskılarının tükenmesi ile açık artırma sitelerinde yüksek meblağlardan satılmaya başlamıştı

Back to the Future: The Game Marty McFly ve Doctor Emmett Brown Doksanların başında çocuk olan herkes, az veya çok, bu iki karaktere aşinadır Deli, çatlak bir bilim adamı olan Dr Brown, en sonunda büyük hayalini gerçekleştirir ve bir zaman makinesi yapmayı başarır Keza de bir otomobil olarak, DeLorean Hikayeye daha sonra Marty adlı genç adam katılır Bu ikilinin delice maceraları sırası ile 1985, 1989 ve 1990 yıllarında vizyona girer ve 80'lerde doğmuş her çocuğun hayal dünyasına çabuk bir antre yapmıştır Keza eğlenceli, hem şehvetli, keza çok sayıda ince espiri barındıran üçleme, ayrıca Michael J Fox (Marty) ayrıca de Christopher Lloyd (Dr Brown) gibi iki ilahi oyuncuyu da bünyesinde taşır Meşhur kişilik oyuncusu Crispin Glover da bu filmde Marty'nin babası olarak en ince ayrıntısına kadar parlamaya başlar

The Shoot Sony'nin hareket algılayıcılı kumandası Move, piyasaya sürüldüğünden beri pek fazla öbür isim ile karşıladı bizleri Gladyatörler ile savaştık, okçulukta şansımızı denedik, voleybol oynadık, şu anda sıra nişancılığımız konuşturmaya geldi Hatırlarsanız, eskiden Duck Hunt vardı, ekrana gelen ördekleri vurur, puan kazanırdık “Lazer Tabancası diye adlandırdığımız silah ile ekrana nişan olmak en büyük keyfimizdi Benzer oyun tarzı şimdi yenilenen teknoloji ile PlatStation 3'te karşımıza çıkıyor
The Fight: Lights Out ColdWood Interactive bir işe kalkışmış ve PlayStation 3'ün hareket algılayıcsı Move için acayip bir oyun yapalım demiş Move'un gelişi ile birlikte, birbirinden ilginç (!) Move destekli oyunlar da kendine piyasada yer bulmaya başladı İşin anlayışsız tarafı ise, bu oyunların büyük kısmının tek dert edindiği şeyin Move'a destek vermesi! Oyuncuyu, yapıma bağlayacak etmenler, hikaye, atmosfer gibi kayda değer başlıklar ne eyvah fakat oyun yapımcıları göre es geçiliyor

*

Üst Alt