Son Konu

yeni doğmuş bebek için tebrik mesajı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yeni doğmuş bebek için tebrik mesajı

Hoşgeldin ailenle beraber dinç ve mutlu bir hayat geçirmeni dileriz Kardeşim sizinde gözünüz açık fikirli ALLAH analı babalı büyütmeyi nasib eylesin

Bebeğin doğum haberini aldık, mutluluğunu paylaşıyoruz Gözünüz aydın

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin Bir ömür boyu ufak kızınızla birlikte mutlu ,huzurlu, dinç bir yaşam geçirmenizi dileriz

Guzeller guzeli Kızımız HOŞGELDİN yuvamıza

Sevgili ailesi, sizi böyle sirin bir bebek icin tebrik ederim Allah saglik versin ve anali babali büyüsün

Kararan bu dünyaya ışık olursun inşallahAilenle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam dileriz

Dünyada herşey senin olsun, Rabbim her gününü güzel eylesin, ablanla,annenle,babanla bereketli,huzurlu bir ömür sürsün

Yeni anne ve babaya mutluluklar dilerim, kendinize ve ufaklığa iyi bakın

İyiki doğdun Bebek, Anne ve Babanla birlikte nice sağlıklı ve mutlu seneler geçirmen dileğiyle

Gözlerini düny?mız? öncelikle ?ç?n bebeğinize All?h’t?n uzun ömür, siz kıymetli ?n? ve b?b?sın? d? h?yırlı bir evl?t olm?sını niy?z ederim

Allah analı babalı büyütsün Ne kadar sevinçli olduğunu hissedebiliyorum kardeşim

bebek aramıza hoşgeldin Annen ve babanla birlikte sağlıklı,huzurlu,mutlu, uzun bir ömür diliyorum

Ailemizin son ve yeni üyesine düny?mız? güzel geldin diyor size ve ?ilemize h?yırlı uğurlu olm?sını temenni ederim

Aramıza güzel geldin ufak bebek, Allah nazarlardan saklasın

Bebeğinize dinç ve mutlu geçecek uzun bir ömür dileriz Bu minik insanın, her anne baba için dünyanın en kıymetli varlığı olduğunu biliyoruz

Allah analı babalı büyütsün Bebişini kokla benim için Bebişimize Allah uzun, sağlıklı, mutlu bir hayat nasip etsin inşallah

Küçük bebeğin y?n?kl?rınd?n ileriki günlerde öpebilmek dileğiyle, kendine ve uf?klığ? iyi b?k Geçmiş olsun…

Yağmurla gelen Yağmur Damla bebek güzel geldin dünyamıza, bahtı açık sağlıklı analı babalı uzun ömürler diliyorum

eşini ve seni tebrik ediyorum annesi gibi fazla hoş bir kız dünyaya getirmişsin umarım fazla zeki bir evlat olur

RABBİM bu güzel günde doğan kızımıza şanslı ömürler nasip etsin

Haberinizi yeni aldım, çok mutlu ettiniz beni Yakında yanınızdayım Minik oğluşuma iyi bakın canlarım benim

Her Zaman annesi, babası ve sevdikleriyle geçireceği huzur, sıhhat ve sevinç batmış upuzun bir ömür dilerim

Allah eşin ve kızlarınla birlikte bahtı açık,sağlıklı, uzun ömür versin sevgilerile

Hayatımızı renklendirdin Nice sağlıklı mutlu huzurlu günler görmen dileğiyle o minik gözlerinden öpüyorum

Hoşgeldin Bebek Ailenle beraber inşallah bir ömür boyu mutlu ve sağlıklı olursun

Ailemizin son ve yeni üyesine dünyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim

Yeni anne ve babaya mutluluklar, yeni doğan yavrunuza uzun ömürler dileriz Bebeğinize hoş geldin, size de geçmiş olsun diyoruz

Mutlu, huzurlu ve dinç bir gelecek dileklerimizle, bebeğinizi, anne ve babayı kutluyoruz *

Üst Alt