Son Konu

Yeni Dünya Bossu “Fırtına Bulutu Kutum” Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bl72cX2ahwivlW5mBQiK_04_47c45aed83e90db486a3500d130e097a_image.jpg

Pearl Abyss bugün, yeni Dünya Bossu “Fırtına Bulutu Kutum”un Black Desert TürkiyeMENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracıların, bu en güçlü Dünya Bossu ile müsabakadan evvel kendilerini hazırlamaları gerekiyor.

yeni-dunya-bossu-thundercloud-kutum-black-desert-turkiyemenaya-geliyor-2-scaled.jpg
Kutum Artık Çok Daha Güçlü

Kutum, Black Desert dünyasına evvelkinden çok daha güçlü bir biçimde döndü. Arkeologlar Kırmızı Kum Odası’nın içerisindeki bâtın bir odayı ortaya çıkardıktan sonra, Kutum’un bu zımnî odanın bilinmeyen gücü tarafından denetim edildiğini keşfettiler.

Artık Fırtına Bulutu Kutum olarak bilinen Kutum'un bu en yıkıcı hali, taş odaya giren Maceracılara yavaşça elektrik vererek kritik hasara neden olacak. Ayrıyeten Kadim Silahları uyandırabilecek ve daha geniş menzilli akınlar sergileyebilecek. Fırtına Bulutu Kutum’a son vuruşu yapan Maceracılar ise özel bir unvan kazanacak.

yeni-dunya-bossu-thundercloud-kutum-black-desert-turkiyemenaya-geliyor-1.jpg
Maceracılara Mükafatlar Kazandıracak Etkinlikler

Ayrıyeten bugünden itibaren bir dizi yeni aktiflik de gerçekleşecek. 18 Mayıs’a kadar Maceracılar, Heidel’deki NPC Lara’ya çocuklara ikram vermesi için yardımcı olabilecek ve böylece Katkı Puanı EXP ve Hafıza Kesimi Paketleri üzere mükafatlar kazanabilecek. Bunun yanı sıra, Klan üyeleri klan vazifeleri aracılığıyla kendilerine büyük ölçüde Klan Sermayesi kazandıracak özel misyonlarla mükafatlar kazanabilecek.

Daha fazla bilgiye Black Desert TürkiyeMENA’nın resmi web sitesi tr.playblackdesert.com üzerinden ulaşılabilir.

Üst Alt