Son Konu

Ygs/Lys Kız Arkadaşı Çıkmazı !! Yardımcı Olursanız Çok Sevineceğim :((

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba dostlar yaşadığım sıkıntıyı sizlerle paylaşmak ve ilgilenecek arkadaşlardan takviye almayı çok istiyorum umarım sıkılmadan okuyup bana tezgâhtar olursunuz (

başlangıçta bazı vurguları yerine getirmek istiyorum

ilk olarak bu yıl mezun grubu olarak sınava hazırlanan birisiyim MF 2o12 Sıralama : 6o bin büyükşehirden minik bir ilçeye taşındık atama durumundan nedeniyle , taşınalı 1 buçuk ay falan oldu

Derhal olayı anlatıyorum arkadaşlar

Ilk geldiğimiz zamanlarda içimde öyle büyük bir doyumsuzluk vardı ancak burayı bilmiyorum etraf da kurmam yalnızca dershane konut arasında geçer zamanım diyordum koskocoman umutlarla gelmiştim yeni evime gelir gelmez de daha arkam yere gelmeden dışarı çıkıp herkese sorup soruşturdum burada en iyi dershane hangisidir diye gitmediğim yer sormadığım öğrenci kalmadı sırf o yüzden sabah çıkıp eve aksam vakti geldiğimi bilirdim daha net bağlatılmadığı için sırf internetteki forum sitelerinden ygslys kısmını takip edip stratejileri taktikler hakkında bir kaç data edinirim diye internet kafeye giderdim her gün kesin saatlerde neyse dershane işini de aradan çıkardık kayıtlar yapıldı falan derken ramazan ayı geldi çattı ramazan ayında oturdum femsimetrileri dizdim önüme inanmazsınız sabahleyin aksama kadar calıstımm alt aralarda facebookta okey atıyordum başka yapacak bir sey yok bir yana sıcak bir yandan oruç bu şekilde 1 ayımı verdim derken mat1 den 5 konu fizikten 3 konu kimya baştan biyoloji de 6 konu falan kalmış bir vaziyette bıraktım ( YGS tümü ) Çünkü ramazan bayramı ve ertesi için tatil hazırlıkları başlamıştı Manâlı bir nokta var o da bu sıralarda yeni bitirdiğim bir ilişkim vardı bu yıl sınava hazırlanacağım için kafamı dağıtacak en küçük bir pürüzün olmasını istemiyordum Ben tez etkilenirim azıcık da bundan dolayı bitirmeye karar vermiştim Zaten 2 bucuk haftalık bir iliskiydi ama nasıl olduysa içime işlemişti sanki adamakıllı atamamıştım kafamdan Hatta derslerimin aksadığı bile olmustu bu sıkıntıdan Sonucta 4 duvar aralarında yalnızca kitap bilgisayar arasında geçiyordu yapacak bir sey de yoktu ondan bir aralar paranoyak olmustum

Neyse tatile gittiğimde unuturum tamamen ayrıca bu senenin stresini de atarım düşüncesiyle yazlığa attım kendimi , kitaplarımı da götürdüm oraya Yazlığa geldik her şey iyi hoştu Fakat ne bir çalışma hevesi vardı ne de diğer bir şey orada herkes gözümün önünde sevgilisiyle gezerken eğlenirken içimden bir şeyler kopuyordu ben niçin bu kitapları calısmaya mahkumum insanlar eğleniyor benim bir sevdiğim bile değil diye kendi kendimi yiyordum her gün bi yana da biten ilişkimin acısı vardı içimde onunla birleşince çok mutsuz hissediyordum kendimi ne tatilin tadı cıkıyordu ne baska birseyin Böyle 1 hafta geçti derken kendime orada tatil bitene kadar bi arkadaş ortamı yapayım kafa dağıtmak için dedim ve ortamı kurup oradan çooook hoş birine Aşık oldumm ama her zaman kendi kendime diyordum bu yıl benim için çok önemli böyle bir şeye kalkışsam mı kalkışmasam mı diye içim içimi yiyordu, lakin duygularıma yenik düştüm ne olduysa oldu her gün onunla geçiyordu vaktim hayatımın en güzel tatillerinden birini yaşıyordum onunla ) hatta önceki ilişkimi bile unutmuştum onun acısını zerre hissetmiyordumm her şey çarçabuk gelişti derken ayrılık zamanı geldi tatil bitmisti cünkü ( O da ben de her yaz benzer yerde birbirimizi bekleyeceğimizin sözünü vererek karşılıklı bu konuları konuşarak anlaşarak vedalaştık ve ben evime döndüm tekrardan Geleli 1 hafta oluyor lakin bu süre içinde ne bir kitap ne defter açtım Açlık yoktu yalnızca onu düşünüyordum çünkü birbirimizi daha yeni tanıyoruz ne yapıyor ne ediyor gibisinden hep konusuorduk Sonra gün geçtikçe bundan böyle derslere baslamam gerektiği düşüncesi kafamı kurcaladı ve çok sıkıntılı etti beni Çünkü ilk başlarda nasıl hırslıydım, acilen nasılım diyordum defalarca Sonradan Ona bu konuyu açtım anlattım herşeyi bu senemin ne değin önemli olduğunu vs o da benden 1 yaş büyük olduğu ve bu sene mezun olarak sınava girdiği için benim yaşadıklarımı yaşadığından beni anladığını ve elinden ne gelirse yapacağını söyledi Birazcık da o üniversiteye gideceği için tereddütlerim vardı Çünkü ben burda ineklerken kafa yorarken o üniversite ortamında olacaktı Ben ders calısırken o azıcık daha bakımlı olacaktı Bunlar ben ders calısırken her zaman kafamı kurcalayacak diye ona açmak istedim konuyu ve anlattım ne varsa Hatta ara vermeyi bile düşündüm 910 ay her tarafında

O da beni anladığını, istersem uyuma kalkma saatlerimizi aynı yapacağımızı onun okulu başladığında ders çalışma saatlerini benimkiyle benzer yapacağını beraber çalışacağımızı birlikte telefonu kapatıp açacağımızı ben dersteyken beni asla rahatsız etmeyeceğini mesaj atmayacağını ara vermek istersem de ne değin zor olsa da beni bekleyeceğini söyledi ağlayarak telefonda Fotoğraflarımızı çıkarıp masanın üstüne , telefonunun ekranına koyduğunu her aksam onlara bakarak konuşacağını beni çekiştireceğini ' acaba şu lahza napıyor ' gibisinden beni bekleyeceğini söyledi, yarı sen askere gitmişsin ben de şafak sayıyorum gibi dedi Hatta benim yanımda bir yüzük takmıştı parmağına üniversiteye gittiğimde kimse bana tabi gözle bakamaz bunu hiç çıkarmayacağım demişti Güven konusunda zerre dek tereddütüm yok ama işte amaç veremediğim duygular içindeyim hiç konuşmasam daha iyi olacakmış gibi hissediyorum Nasıl olsa bana o güveni verdi beni bekleyeceğini de söyledi Hatta Benim İçin Ankara Yazıp Gelmeyi İstiyordu İkinci Tercihlere Kaldı Kendisi Fakat Ben Evinin Yanında Olsun Bilmediği Gitmediği Bİr Şehre Gitmesin Diye Balıkesirde Evinin Yanına Olmasını İstedim O da kabul etti Sen Yeter oysa İste Ben Hepsini Yapmaya Hazırım Senin Gibi Bir Sevgiliyi Bulmak İçin Kaç Zamandır Dua Ediyordum 910 Ay Beklemişim Çok mu Dedi Zaten evinden dışarı çıkan bir kız yok bir yere gitmeden önce de ailesinden önce bana danışır ben müsade verirsem ondan sonradan onlardan müsade alır o kadar birisi Neyse gelelim konuya Yalnızca Haftasonları emin bir saatimizi konuşmaya ayırsak mı diye düşünüyorum o da bunu diyor ödül olarak cünkü dershane olmuyor haftasonu birazcık daha kuytu olacağım hem de kafa yaymak adına Bana bunları diyince fazla rahatladı içim ama bu huzursuzluğu bir türlü çözemedimm Acaba burada yapacak bir şeyim olmadığı, abes boş evde oturduğum için mi kaynaklanıyor bilmiyorum dershane açıldığı zaman o ortama kendimi kaptırdığımda bu düşüncelerim zamanla geçer mi onu da bilmiyorum

Açıkcası ben şu lahza ciddi dikkate almak istemiyorum , sadece bana bağlantı kurmak istiyordum ve başardım Yan ona karşısında sevgim büyük, neler neler yaptım onun için Ama Gerisini iyi bir üniversite kazanırsam ve gerisinde 2 ay yaz tatilini beraber geçirdiğimizde neler olur ona göre plan yapmak istiyorum Biraz da ayran gönüllüyümdür bu konuda :p bundan önceki ilişkim 2 bucuk sene sürmüştü o istanbulda ben kayserideydim sırf onun yanına gelebilmek için itü'yü hedefledim kesintisiz çalıştım diyebilirim ama sonunda ne oldu ? geçen sene derslerden sıkıntıdan, dershanenin ortamından vs etkilenerek kızdan feci derecede soğudum pat diye ve ayrıldım Sevgi konusunda kendime güvenemiyorum bu yüzden Aradığım sevgiyi bulduğumda onu olmak için binbir türlü şey yaparım romantiğimdir bu vesileyle fakat bir süre sonra nasıl oluyorsa sıkılırım, kaybettiğimde de küçük cocuk gibi ağlar neden benim uyumlu bir ilişkim değil diye kendimi paralarım böyle saçma bir durum işte ) Fakat bu kızı kaybetmek istemiyorum Benim içn düşündüklerini düşünecek, yaptıklarını yapacak bu değin ince düşünecek diğer bir kız bulacağımı zannetmiyorumm Şu lahza ünv gitme telaşında olsam çok bakımlı olurdum ve böyle şeyler aklıma gelmezdi diye tahmin ediyorum

haftasonları söylev faslı bana uygun olmayacak gibi geliyor Çünkü olur ya konuştuğumuzda o üniversite ortamını anlatacak şunu yaptım bunu yaptım diyecek, ben ise yalnızca derslerden konuşuyor olacağımm şunu da biliyorum fakat asla ve asla benden diğer hiç bir erkeğin olduğu ortamda bulunmaz, konuşmaz bile Bu konuda içim fazla bakımlı

Böyle işte dostlar birincil paragrafta içimde ne kadar hırs olduğu halde şu an ne konular yüzünden kendimi sıktığımı ve hedefimden fazla fazla uzaklaştığımın farkındayım o günlerki gibi hırslanmayı çok istiyorum dershane açılmadan bu soruna bir şekilde çözüm bulmak istiyorum Fikirlerinizi,önerilerinizi bekliyorumm arkadaşlar Sıkılmadan okuyup yardımcı arkadaşlardan Allah razı Olsun şimdidenn (

Üst Alt