Son Konu

YKS Sonuçları Açıklandı!

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

18-19 Haziran’da gerçekleştirilen Yükseköğretim Kurumları İmtihanı'nın (2022-YKS) sonuçları açıklandı. Tercihler 27 Temmuz-5 Ağustos ortasında yapılacak.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Lideri Prof. Dr. Halis Aygün, 18-19 Haziran'da gerçekleştirdikleri Yükseköğretim Kurumları İmtihanı (2022-YKS) sonuçlarının adresinden açıklandığını bildirdi.

Aygün, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, '18-19 Haziran 2022 tarihlerinde üç oturumda gerçekleştirdiğimiz Yükseköğretim Kurumları İmtihanı (2022-YKS) sonuçlarını internet sayfamızdan açıkladık. Sonuçların tüm adaylarımıza ve ailelerine güzel olmasını dilerim.' tabirlerine yer verdi.

Tercih süreçleri, 27 Temmuz'da başlayacak

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Lideri Prof. Dr. Halis Aygün, Yükseköğretim Kurumları İmtihanı (2022-YKS) tercih süreçlerinin 27 Temmuz-5 Ağustos'ta yapılacağını bildirdi.

Aygün, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, '2022-YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunu bu hafta içinde yayımlayacağız. 2022-YKS tercih süreçleri 27 Temmuz 2022 tarihinde başlayacaktır. Adaylarımız tercihlerini 27 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri ortasında adresinden yapacaklardır.' bilgisini paylaştı.

Üst Alt