Son Konu

Yusuf Güney deprem bölgesi Elazığ'a gidiyor!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yusuf_guney_deprem_bolgesi_elaziga_gidiyor_1579958087_6262.jpg

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, 6.8 şiddetinde deprem olan Elazığ'a aldfığı uçak biletini sosyal medyadan paylaştı.

Duyarlı bir diğer şarkıcı Yusuf Güney, deprem sonrası ölen ve yaralıların bulunduğu Elazığ'a aldığı bileti sosyal medyadan paylaştı. İki gün boyunca yardım edeceğini duyuran Güney, depremzedelerin ısınma, gıda gibi çeşitli ihtiyaçları için destek talebinde bulunan bir not düşmeyi de ihmal etmedi.

gESf9_1579957451_0343.JPG

GÜNEY'DEN SEÇİMLE ALAKALI SERT YANIT GELDİ!

Yusuf Güney son zamanlarda sosyal medyada Ekrem İmamoğlu adına paylaşılan destek içerikli mesaj: "Her şey çok güzel olacak" için sessizliğini bozdu. Yusuf Güney, seçimin iptali ile alakalı açıklamalara ve Cumhur Başkanı ile alakalı konuşmalara da yer verdi. İşte, Yusuf Güney'in adil açıklamaları... 

4Hih7_1558077766_6403.jpeg

Yusuf Güney, "İnsanlar parti sempatizanlığı ile devletçiliği ayırt edemiyor. Vatanını, milletini seven bir insanım. Ben vatanımla ilgili açıklama yapınca 'Bırak siyaseti, yalakalığı' diyorlar ama kendileri çıkıp kampanya düzenliyorlar...." 

CU13p_1558078752_7114.JPG

"Bana gelince her türlü küfrü edecekler ama bu arkadaşlar yapınca çıt yok. Bunlar, işine göre hareket eden adamlar. Dün Külliye'de Cumhurbaşkanı ile selfie çektirmek için yarışıyorlardı, bugün İmamoğlu'na destek çıkmak için... Bir duruşunuz olsun be!"

NTz0S_1558078057_4995.jpg

"Belçika'da seçimler iptal edildi, Fransa'da da aynısı oldu. En çok seçim bizde yapılıyor, bu demokrasinin göstergesidir" sözleriyle sanatçıların yanar döner olmalarıyla alakalı dert yandı.

Üst Alt