Son Konu

Zihin vericek üstadlar!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Mrb forum halkı ben 17yaşındayım 1sene okumadım şuan lise 2deyim 9sınıfın sonlarına içten yan sınıftan bi kızla çıkmaya başladım (takriben 3ay sevgimi içimde yaşadım) neyse yaz boyu çıktık bu kız abilerinden filan çekiniyodu bana diğer hesap açsana dedi bende açtım verir vermez şifreyi değiştirip tanıdık olmayan birine (Türkçe biliyor) yazdığı burdan görüşelim aşkım yazısını görür görmez hemencecik ayrıldımYaz boyunca birincil haftalar hariç onu hiç hatırlamadım hep arkadaşlarla takılıyoduk zaten ramazanda evde akşamda dışardaydımNeyse işte okullar başlamaya yakın inşallah aynı sınıfa düşmeyiz telaşı başladı oturdum ve düşündüm aynı sınıfa düşersek napıyım diye onun suratına 1 kez dahi bakmamaya karar verdimOkullar açıldı şansya aynı sınıfa düştük 2haftadır suratına 1 kez bakmadımArkadaşlarım (kızerkek) aralıksız olarak gelip söylüyolar gözünü senden almıyo hiç filan diyolar kankasını benle konuşmak için yolladı kankası niçin hiç bakmıyosun fazla pişman bitmiş çıkmak istiyo filan diyo konuşmayı reddediyorumSon 3 gündür sınıfta defalarca etrafımda dönüyo bakıyım konuşuyim diye fakat hiç bakıp tek kelam etmiyorumDurmadan tahtaya çıkıyo veya parmak kaldırıp söz istiyo bakıyım diye fakat tekrar bakmıyorumDün kankasına söyledim etrafımda dolaşmayı kessin onunla katiyen konuşmam yüzüne 1 kere zeka bakmam dedim sınıfa girdim ağlıyo (sesinden anladım yüzüne bakmadım hiç) öğleden sonradan sıra arkadaşım gelmemişti oda arkadaki sıralarda oturuyo durmadan yanına oturcam diyo bende sınıfta tek olanlara yanıma gelin diyorum hiçbiri gelmediSonra bu geldi ya yalnış anlayış arkadaki sıralarda ders dinleyemiyorum yanına oturabilirmiyim dedi bende hayır dedim lakin ısrarla eşyalarını sırama koydu bende arka sıraya koydum orada bi kız vardı onu aldım yanımaArkamda oturduğu için aralıksız olarak konuşuyo ağlıyo değerinde verdim o bana hayvana verdiği dek değerinde vermiyo diyoFakat bi yandan da kankasına yazın çıktığı eski sevgilileriyle anılarını anlatıyo ve tenefüslerde hepsiyle konuşuyo faceden mesajlaşıp yüzünü güldürüyo (egosunu tatmin ediyorlar) neyse işte yaklaşık 3saat önce buna mesaj attım baya bi azarladım yanıt vermediAyrıca oda son bi kaç gündür beni görmezden gelmeye çalışıyo ama beceremiyo arada bir kıskandırıyo ne biliyim eski sevgililerini anlatıyo arkadaşlarına bende kulak misafiri oluyorum kıskanmıyorum değilSizden istediğim bu kızı en ince ayrıntısına kadar silmek için onunda beni hiç ama hiç anımsamak istememesi için ne yapmam gerektiği?

Üst Alt