Son Konu

Zyxel kullanıcı adı şifre nedir?

moderatör

Super Mod
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0

Zyxel modem kullanıcı adı şifre nereye yazılır?​

Açılan sayfada modem arayüzüne girebilmeniz için kullanıcı adı ve şifre istenecektir. Kullanıcı adı ve şifreniz modeminizin arkasında Username(Kullanıcı Adı) ve Login Password(Giriş Şifresi) olarak belirtilmiştir. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru yazdıktan sonra Login butonuna basın.

Zyxel kullanıcı adı ve şifresi nedir?​

1- Modem arayüzüne herhangi bir web tarayıcından 192.168.1.1 ile erişim sağlanır. 2- Kullanıcı adı ''admin'' , şifre ''turktelekom'' ile modem arayüzüne giriş yapılır.

Zyxel modem şifresi nerede yazar?​

Modemi resetledikten sonra modemin şifresi modem altındaki etikette yazar. Bu şifreler ile modem ip sine göre giriş yaparak modem arayüzünde tüm modemlerde ilk girişte şifre değişiklik ekranı gelecektir bu şekilde değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda arayüzünde Yönetim ayarlarında da bu şifreyi değiştirebilirsiniz.

Zyxel arayüzüne nasıl girilir?​

Modem arayüzüne girmek için;

1. Adım: İnternet tarayıcınızı açın.
  2. Adım: Arama kısmına 192.168.1.1 yazın (bu adres modemden modeme değişiklik gösterebilir)
  3. 3. Adım: Modemin IP'sine girdiğinizde sizi kullanıcı adı ve şifre ekran karışılayacak.

Kullanıcı adını nasıl öğrenebilirim?​

İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için 6606'ya SIFRE yazarak boşluk bıraktıktan sonra mesaja hizmet numaranızı ekleyerek gönderebilir, internet kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Modem arkasında şifre hangisi?​

TTNET modemiyse id admin şifre "ttnet" oluyor. Normal modemse ya admin-admin ya da admin-1234 olur.

Modem şifresi kaç haneli olur?​

Wifi şifresi en az 8 karakterden oluşmalı ve büyük, küçük harf, rakam ve sembollerle desteklenmelidir.

Zyxel modem şifresi nasıl öğrenebilirim?​

Şifrenizi hatırlamıyorsanız modeminizin yan veya arka tarafında bulunan reset tuşuna Power ışığı yanıp sönene kadar (15-20 sn.) basılı tutarak resetleyiniz.

Üst Alt