Son Konu

Gunaydın mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Gunaydın mesajları
imagesgunaydinmesajlari20195ad90c501e09b
Gonlu sevgi dolu dostlara Dostluğu dost gibi bilenlere Guzelliği sevgi ile yoğuran insanlara Gonul dolusu gunaydınlar

Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yureğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı ASLA, gunaydın arkadaşım

Hayır dileyelim mevladan, gunumuz uzak olsun beladan, hayırlı ve guzel sabahlar

Arkadaşlar telefonunuza sıcak bir gunaydın mesajıbırakıyorum, yudum yudum icin, iyi gelir, ihtiyacı olan varsa da alsın

Gunaydın uykucu şirinim benim, uyan da bu yeni gune birlikte gunaydın diyelim

Gunaydın, zifiri karanlık geceyi aydınlık gune ceviren rabbim sizlerin sıkıntılarını da feraha cıkarması dileği ile hayırlı bol kazanclı gunler

Sevgi mutluluk sağlık huzur gibi tum guzellikler bir golge misali hep peşinde olsun, dostluğumuz ebedi olsun, gunaydın

Dostlukların tukenmediği, sevgilerin olmediği, gozyaşlarının akmadığı, gulucuklerin bitmediği en guzel sabahlar sizlerin olsun

Gununuz aydın gonlunuz nurlu olsun Herkese hayırlı sabahlar ve gunaydınlar

Gunaydın, guzel gunler arkadaşlar, ♥ Hayat sevdiklerimizle var olduğumuz kadardır

Sabah seheriyle gununuz aydınlandığı gibi gonlunuzde aydınlık olsun duacınız olsun, hayırlı sabahlar olsun

Can dostum mutluluklar duşlediğin gibi, sevgilerin ozlediğin gibi, geleceğin hayal ettiğin gibi olsun, gunun aydın olsun

Gunler bize dostların guzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mubarek oluyor Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi Cumanız mubarek, olsun, hayırlı sabahlar

Gunaydın, sabahı aydınlatan, hep doğru yolu gosteren değerli dostum

Yuzunuzden gulumseme, kalbinizden umut eksik olmasın, gununuz aydın mutluluğunuz daim olsun

Ozleyiş yalvarış gibidir Sevgisiz yaşamak olmek gibidir Her nerede olursa olsun Sizin gibi dostlarımın oldugunu bilmek benim icin yaşayış gibidir Gunaydın can dostum

Gunaydın, ağaran gun, gunaydın sevinc, gunaydın bitmeyen huzun, selam tarladaki emek, sofrada aş Selam dost, selam arkadaş

Gunaydın sokakta gozlerini acan cocuklar, bir parca ekmek icin savaşan insanlar, elleri hamur kokan analar, size de gunaydınlar…

Ne yapayım bu sabah ta gune fakir uyandım! Ve sana, tatlı bir tebessum, sıcacık sevgiden başka bir şey sunamadım

Yeni doğan guneşle başlayan bu gune gunaydın, mahmur gozlerle etrafa bakan bakışlara gunaydın, soğuk anında ılık alınan nefesle yaşama gunaydın…

Gunaydın uykusuz duvar diplerim, gonderilmemiş mektuplar, soylenmemiş şiirlerim ve unutkan dostlarım gunaydın…

Guzel bir gun hayır duaları ile başlar… Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun…

Cama vuran damlalar gunaydın, gunaydın kumrular, ekmek kırıntıları, akşamdan kalma başım kadehteki son kalan şarkı ve aynadaki yorgun savaşcım…

Gunaydın sevdiğim, gunaydın gulum Uykuda olsan da, gunaydın uyumuyorsan da, gunaydın…

Gunaydın yarım kalmış ruyam gidip gelmeyenlerim, beklediklerim gunaydın calmayan telefonum huzne tutsak kalemim suya yazdığım umutlar ve bir acının kızgın koru gunaydın…

Bu gun yeni bir gun… Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın… Uykucular…

Gunaydın cocukluğum! Mavi onluklu, saf olduğum cağım gulumsediğim ota, kuşa guvendiğim cana, dosta ve her şeyi pembe gorduğum gozum…

Allah’ın, rahmeti, bereketi uzerinize olsun, evinizde huzur, yuzunuzden tebessum eksik olmasın Hayırlı sabahlar…

Allahu Teala’nın selamı, rahmeti ve bereketi uzerinize olsun, rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gun nasip etsin hayırlı sabahlar

Üst Alt