Son Konu

Gunaydın Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Kısa Gunaydın Mesajları

Sende olmasan benim gunumu kim aydınlatırdı! Gunduz guneşim gece ayım Gunaydın!

Gozlerini bugune oyle bir ac ki herşey istediğin gibi olsun aşkıma gunaydın

Guneş kadar aydınlık, gozlerin kadar guzel, sozlerin gibi kusursuz bir gune merhaba demek icin tam zamanı gunaydın sevgilim

Yeni bir gune seninle yaşamanın vericeği moralle başlıyorum ve bugunude 24 saat seni duşunerek gecirecegim bebeğim gunaydın

Gunaydın gunaydın Pozitif duşun bugun Once gulumse Sonra gul Kahkaha at Ve hatta Ve hatta Katıla katıla Gul korkma Siyah renk gidecek once Gunun pozitifleşecek Gokkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır Ve gulmek bulaşıcıdır Haydi bulaştır!

Gunlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın guneşi gecelerimin ayısın sabahlarımın gunaydını gecelerimin dumanısın bebeğim gunaydın

Gunun aydın olsun bugun benden sana bir armağan olsun gunaydınlar bebeğim

Merhaba hayata merhaba! Uyandım aşkımın adıyla bu yeni sabaha, haydi sende kalk birtanem beni yalnız bırakma Gunaydın aşkım, sağol sanada

Sabahın butun guzel renkleri odana dolsun, hayatın tatlı, gunun aydın olsun sevgilim

Yaşanacak butun senelerin ustunde ismin, butun gunlerin ustunde ise gozlerin yazılı sevgilim gunaydın olsun sana

Bir ruyanın gerceğe donuştuğu en tatlı halisin sevgilim gunaydın

Birgun gozlerine bakıp gunaydın dersem, gozlerini actığında guneş o zaman doğmuş demektir

Guneşi senin icin ben uyandırdım, belki yanında değilim ama sana sevgimi yolladım, gunaydın bebeğim

Gunaydın dunyanın en tatlı bebeğine, seni seviyorum aşkım gunaydın

Ac gozlerini ruyadan sonra ilk beni gor herşeyden once al bu tatlı buse sanadır sana gunaydın gunaydın gunaydın canım

Gunaydın sevgilim, bu sabah doğan guneş kadar gunun aydın olsun

Gunaydın huzun adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan ac gozlerini bak ne diyo gemideki ses; Seni Seviyorum

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum Seni seviyorum gunaydın sevgilim

Sabahları uyanıp yuzune carptıgın herbir su damlası benden sana gunaydın opucuğu olsun aşkım

Gunaydın sevgilim, guneş ve mavi gokyuzu yoldaşın olsun bugun ruzgarla dost, denizle sevgili ol

Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryuzu bir de guneş doğdu zaman Gunaydın

Uyan aklına geleyim, guneş olup sarayım, ruzgar olup okşayayım tenini gunaydın herşeyim

Aşkım hergun seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasanda yureğimdesin gunaydın birtanem

Kucuk bi gunaydındır bazen yurekleri ucuran, kucuk bi gunaydındır bazen insanı goklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye gunaydın

Sabah gozlerimi acıp seni izlemek ,dudaklarına opucuk kondurarak uyandırmak isterdim aşkım

Gunaydın mavi dunyam, gunaydın ak meleğim, gunaydın hayatımın anlamı aşkım

Gunaydın bitanesi yeni doğan her gun umutlarımızın senedi olsun

Her gunun ayrı bir guzelliği olsun yanında gune gulerek başla sevgilim, bugunde seni kıskansın herşeyim gunaydın

Yine guneş doğuyor adınla başlıyorum hayata, guneş gozlerin gibi yakıyor icimi cennet gozlum gunaydın olsun sana

Gunlerimin biricik aydın ışığı bugun gun senin icin doğuyor kalbimden gunaydın bebeğim

Yeni bir gun yeni bir anıyı hatıralarımıza yazmak icin yeni bir renk geliyor bugun hayatımıza gunaydın sevgilim

Once kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı actığımda bana değen ne varsa yureğimle beynim arası cizgi derinliğince gunaydın

Gunaydın bahar kokulum kır ciceğim nefesim gozum her şeyim gunaydın gunaydın canozum

Dostluk ne sadaka nede soz ister, dostluk yurek harbilik cesaret ister, yureği guzel dostum gunaydın

Gunaydın kalbimin orta yerindeki bir tanecik sevdiğim en iyi arkadaşım

Gunaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gosteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam gunaydın

Üst Alt